Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom hogy kiben...

Honnan tudhatom hogy kiben (terapeutában) lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Volt már valaki előző életes utazáson, megbízható embereket tudnátok ajánlani??
2011. ápr. 28. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
drága kérdező, senkiben nem lehet megbízni, szerintem a pénzed tudod más értelmesebb dolgokra költeni...
2011. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
Nem tudok ajánlani, nincs a feltételeknek megfelelő személy.
2011. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

a pszichológusok is csinálnak ilyet. bennük azért csak meg lehet bízni.:D bár ők általában nem előző életedbe vezetnek vissza, hanem évekkel ezelöttre vagy gyerekkorba, hogy az esetleges lelki traumákat könnyebben fel tudd dolgozni.

a regressziós hipnózis, ha jól tudom veszélyes is lehet, ezért engedélyhez kötött. szóval vigyázz kit választasz.


szerintem itt érdeklődj: [link]

2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha egészségügyi okokból nincs rá szükséged, akkor minek tennéd? Akkor sem fogod tudni, csak esetleg kikövetkeztetni tudod, hogy kb. az az életed mely korban volt, a világ mely részén, hogy akkor mi voltál, miből éltél stb.


A jövőnk szempontjából nem a múlt az elsődleges, hanem a jelen, az itt és most! Mai tetteiddel alapozod meg a holnapodat!

2011. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
52%
Ugyanannyiban, mint ahány politikusban... Magyarul egyikben sem...
2011. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki ingyen csinálja, és tudod, hogy megbízható.De ez ritka, mint a fehér holló.
2011. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 homo ludensz ***** válasza:
0%
Akkor szokták csinálni ha egy súlyos érzelmi traumát kell felodani pdl. egy nemi erőszakot vagy hasonlót.Transzcedentális gyógyászati módszernek nevezik.
2011. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! még aktuális a kérdés? mert én ismerek de elöbb megszeretném kérdezni tőle h vállalja-e.
2011. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia.

Hát tulajdonképpen igen, de mit értesz ezen hogy vállalja-e?? Nem ezzel foglalkozik?? :D:D

Am csak úgy feltettem a kérdést, mert nem most szeretnék egy ilyenre elmenni hanem majd csak a nyár folyamán, csak gondoltam hátha tud valaki 1-2 linket vagy valami.

Am köszi. Tudnál erről az ismerősödről bővebben írni??

2011. máj. 9. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ő az anyukám és nem ezzel foglalkozik.^^ Ingyen csinálja csak időpontot kell egyeztetni. Amúgy nem azért utazol vissza hogy megnézd az előző életedet hanem hogy megoldjál egy mostani életedben lévő problémádat ami valószínűleg egy előző életbeli cselekedetednek a következménye. És nem éppen egy kellemes utazás, mert gyakran a halálodat is megnézed és ha elsőre nem akarsz/tudsz változtatni a hibádon akkor többször meg kel halnod....

Én még mondjuk nem utaztam és ezeket is csak hallottam. :D

2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!