Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció az egész...

A reinkarnáció az egész Univerzumra kiterjed?

Figyelt kérdés
Azaz lehet előző életemben egy földönkívüli voltam? Vajon ők is foglalkoznak a reinkarnációval?
2011. febr. 20. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
igen, lehet h te voltál réges régen yoda.
2011. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdekes felvetés, nem nagyobb hülyeség, mint maga a reinkarnáció, és ugyanúgy lehet igaz mindkettő is, mint ahogy nem.

Miért kell lehülyézni?

2011. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
nem nagyobb hülyeség...szerintem pont ugyanakkora...
2011. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt megmondhatná valaki, hogy miért kell nagy u-val írni az univerzumot...
2011. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
ha feltételezzük ,hogy a földünk bioszférája zárt rendszer, és minden be és kimenet különbözete 0-ra redukálható, akkor a válasz 42. ja bocs ez nem az. A helyes válasz: nem.
2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja pont ugyanakkora, én is ezt mondtam.

No és igen, ha feltételezzük....Ez az egész, ha feltételezzük, hogy, arra meg épül a következő feltételezés.

Akkor már lehet, hogy a kiindulásnál rossz volt a feltételezésünk.

2011. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A modellezés lényege, hogy csak a fő paramétereket vesszük figyelembe. Tehát vannak apró tényezők, melyeket NEM veszünk figyelembe, így egyszerűsödik le egy végtelenül bonyolult folyamat. Holott pont a részletekben van sokszor az ördög elrejtve, így képtelenek vagyunk, helyes modellt alkotni. De mivel az ember agykapacitása is véges ezért kénytelenek vagyunk modelleket felállítani és abból következtetni a valóságra. Pillanatnyilag még nincs jobb.


Javaslom a Bioszféra II. kísérlet megismerését.

2011. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így van, sőt még más dimenziókra is
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha reinkarnációról beszélünk miért nem nézzük meg mit mondanak a reinkarnáció tanát adó kultúrákban?

Az ősi indiai védikus irodalom szerint a reinkarnáció univerzálisan működő törvény. Az meg hogy x,y mit mond semmiség, a több ezer éves autentikus írásokkal ne említsük már egy lapon..

2011. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a reinkarnáció a mentális szabályt tanuló egyénekre érvényes. azért reinkarnálódnak, mert van még mit tanulniuk erről. mihelyst "levizsgázott" egy ilyen egyén, nem kell többet megszülessen és meghaljon. az pedig lehetséges, hogy földönkívüli voltál előző életedben...de egy olyan bolygón, ahol azonos a feladat mint itt...szóval ne úgy képzeld, hogy valami extravagáns kinézetű "izé" voltál egy másik galaxisból, hanem ugyanúgy ember. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!