Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi is pontosan a karma?

Mi is pontosan a karma?

Figyelt kérdés
Sokszor bonyolultan írják le, nem értem
2011. jan. 22. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Karma=sors. Ami meg van írva. Bizonyos dolgoknak meg kell történniük. Halogatni lehet őket, elkerülni nem. Ezeken kívül van döntési lehetőségünk.
2011. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem ezt jelenti...

A Karma azt jelenti, hogy minden cselekedetünknek, legyen az jó vagy rossz,lesz következménye valamikor az életünk során. Ez megtörténhet holnap, de akár 30 év múlva is. Azaz azt kapod vissza, amit adsz.

Vegyünk egy konkrét példát: Mondjuk valakinek kölcsönadsz valamennyi pénzt, akkor egyszer majd téged is kisegítenek. Viszont ha valakit kirabolsz, akkor valamikor az életedben téged is ki fognak rabolni. Ez a karma törvénye.

2011. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. :D
2011. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan. A karmáidat a cselekedeteiddel teremted, és vissza fognak hatni rád, ahogy leírták előttem.

Ezért van az is, hogy valaki már eleve betegen születik, vagy bármit csinál "bejön" az életében.

2011. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

karma


én,te,ő,mi


:)

a világ


ez a karma

2011. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a karma az a rendszer, ami azért felel, hogy a tetteknek legyenek következménye...ha nem lenne, akkor az egyének képtelenek lennének tanulni a cselekedeteikből, így képtelenek lennének fejlődni...ugyanis a "lélek", de én inkább tudatnak/elmének hívom, no a valóság ennek a nemesedéséről szól. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kamra elgépelve ;)
2011. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"tégy jó dolgokat és jódolog történik"

"Ha rosszdolgot tettél rosz dolog történik"


nézd a nevem Ear-t!

2011. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!