Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Minden rosszban van valami...

Minden rosszban van valami jó. És fordítva? Minden jóban van valami rossz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert mindig tanulunk. Tapasztalunk es tanulunk, s igy fejlodunk.
2011. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de gyakorlatilag nincs sem jó, sem rossz. De ez most hosszú lenne...
2011. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

én inkább úgy fogalmaznék, hogy van egy olyan nézőpont, ahonnan szemlélve kiszúrjuk mi a rossz és mi a jó, és azt is észrevesszük, hogy ezek csak elválasztás, kontraszt miatt vannak jelen, mert igazából minden jó. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. jan. 8. 15:33
 6/9 anonim válasza:
100%
ez ojan mint a jing jang elmélet
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy nincs abszolút jó és abszolút rossz.
2011. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meglehet
2011. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó és rossz közti különbséget,minél primitívebben fogjuk fel,annál nagyobbnak látjuk.Például,szerintem nagy kérdés,hogy ki a megmondója annak,hogy mi jó és mi nem.Így az én kérdésemben is látszik,hogy nagyon is teszek különbséget e kettő között,hiszen véleményem serint kevesen mondhatják meg,hogy mi jó és mi nem.De minél beljebb haladok egy kérdés megfejtésében eggyre inkább lényegtelenné válik a jó vagy rossz kérdése.Nem pusztán érdekkérdés,de ami ezen túlnyúlik,az nagyon bonyolult dolog.Legalábbis nekem.Én próbálok minél optimistábban gondolkodni.Ez egy önmegvalósítási vágyam,de nekem ez nem azt jelenti,hogy mindennek örülök,mint majom a farkának,hanem egyszerűen úgy próbálom elfogadni a dolgokat,ahogy vannak.Teljesen mindegy,hogy jónak vagy rossznak nevezem,örülök,hogy elém állt az élet következő megpróbáltatása.Remélem,nem fogalmaztam túl elvontan,nekem ez jutott eszembe erről.
2011. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!