Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek hány éves kortol...

Szerintetek hány éves kortol ajánlot a regressziós hipnózis?

Figyelt kérdés

Most olvasom Dr.Goldberg-től az előző életek-jövendő életeket és ott azt írja,h a 8-tól 16 éves korú gyerekek a legjobb hipnózis alanyok, nektek mi a véleményeket és ti hány éves kórtól ajánljátok ?

Aki baromságnak tartja ne írjon ide lécci !!! =)


2010. nov. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A regressziós hipnózis azoknak ajánlott, akiknek lelki okokból szüksége van rá. Szerintem az ilyesmit jópofiságból nem kellene erőltetni...
2010. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18+, szigorúan indokolt esetben.
2010. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem....köszönöm a válaszokat =)
2010. nov. 19. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

18+, de inkább 20 fölött, az ember lelki érettségétől függően.

A gyerekek tudati védelmét könnyű leküzdeni, és ilyen korban könnyen elválnak az igazi emlékek a régiektől, és nem akarnak hozzá költeni, de olyannyira összezavarhatja, feldúlhatja az embert, hogy törékeny vagy labilis lélekkel, érzelmekkel nem szabad vállalni.

Ha nem érted, miért mondom, nézz meg egy-két durva hipnózis videót.


[link] -ebben a filmben van néhány arhív felvétel. A körítés nem lényeges, csak jobban ráparázol, de ha rákeresel ezekre a felvételekre közben,pláne a végén, szerintem félni fogsz mindenféle hipnózistól :)

2010. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!! =)
2010. nov. 19. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! És az se mindegy hogy rendes szakemberrel végzi-e az ember, mert rosszul is elsülhet. Az nem a véletlen műve, hogy az ember nem emlékszik az előző életeire.
2010. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!