Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért olvasom sok helyen,...

Miért olvasom sok helyen, hogy a regressziós hipnózis kockázatos?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyenen?

Ha igen milyen volt, mit látott, hogy érezte magát utána?


2010. júl. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Időnként világvégéhez vezet. :)
2010. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm.. ez engem is érdekelne, bár a hipnózis maga inkább tartozik a "tudomány" témakörbe mintsem az "ezotéria"-ba :))
2010. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehogy úgy maradjon?
2010. júl. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amenyire én tudom a hipnózisokban nem lehet "úgy maradni"...
2010. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokkolhat téged az, hogy visszavezetnek előző életeidbe, vagy a két inkarnáció közti állapotba. Szerintem lelkileg elég fejlettnek, erősnek kell lenni ahhoz, hogy ezt fel tudjuk dolgozni. Én sajnos még nem voltam ilyenen, de szívesen kipróbálnám. Pl. te el tudod azt képzelni, milyen lehet a két élet között, a semmiben, ürességben lebegve? Olyankor az embernek állítólag öntudata sincs!
2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 agi91babe ***** válasza:
100%

Szia!


Én kipróbáltam önhipnózissal, segítségével, úgy, hogy 7 éve rendszeresen meditálok és jógázom. Elég nyitott is vagyok e tekintetben szellemileg, de számomra ijesztó élmény volt, és egy ponton túl erőszakkal "visszahoztam magamat". Szinte pánikrohamom volt mikor kinyitottam a szemem.Azóta nem tudok tovább lépni, pedig semmi konkrét rossz dolgot nem láttam, csak megijedt az agyam "tudatos része".

2012. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
agi91babe, ha megengeded hogy elmondjam a véleményemet, nem tanácsomat, de talán ha elgondolkozol rajta akkor esetleg segíthet.... azt mondom hogy érdemes lenne szembenézned ezzel mégegyszer! csináld meg újra! valószínűleg azért nem tudsz rajta túllépni mert félsz tőle, és a félelem visszatart, lehúz! Nézz szembe vele!
2012. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért veszélyes,mint ahogy egy kés,vagy balta is egy felelőtlen,vagy hozzá nem értő ember kezében.Magyarán:A másik emberből olyan dolgokat lehet előcsalni,amit ha nem jól kezelnek,akár egész életre szóló,mély lelki sérülést okozhatnak vele.Egész egyszerűen azért,mert az orvosnak határozottnak,ugyanakkor rendkívül nyugodnak kell lennie:Neki minden körülmények közt tudnia kell,hogy mit csinál.Olyan ez,mintha a páciens és az orvos közt egy láthatalan,de erős köldökzsinór lenne.
2014. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!