Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki részt vett regreszios...

Aki részt vett regreszios hipnozisban, az irja már le!?

Figyelt kérdés
Mi volt előző életében és mit csinált , élményeket stb....
2010. nov. 13. 19:00
 1/6 anonim válasza:
100%
Én részt vettem már többször is. Pontosabban 2x és összesen 2 - 2 életbe mentem vissza. A regressziós hipnózis lényege, egyébként nem az, hogy ki voltál előző életedben, hanem hogy egy olyan konfliktust oldjál meg, ami kihatással van a mostani életedre és zavar. Pl. első alkalommal azért mentem vissza, mert gyerekkorom óta volt egy vissza-vissza térő lidérces álmom, hogy leszúrnak egy karddal és a lépem környékét éri a szúrás. Nálam ez oly mértékben probléma volt, hogy igazi fizikai fájdalmat éltem át, és ébredés után is fájt. Aztán eltelt sok-sok év, megszűnt a fájdalom. És el is feledtem a dolgot. Egészen addig, míg nem találkoztam egy személlyel,egy akkor még vadidegennel, és majdnem elájultam. Olyan hevesen jött vissza a fájdalom, mely rettegéssel is párosult. Ekkor mentem el regressziós hipnózisra. Kiderült, hogy ő a bátyám volt, és puszta irigységből meggyilkolt. Megtámadott az erdőben, vívtunk egymással, de sajna ő győzött. Leszúrt, arccal estem a földre, és elvéreztem. Utána már csak felülről láttam magam. És ilyenkor utána még mindig a hipnózis állapotában, csinálni kell egy "vágást" mely tégedet ettől a kellemetlen emléktől úgy szabadít meg, hogy az egyáltalán nem fog többé zavarni. (Persze attól még emlékezni fogsz rá, de már nem lesz több, mint egy múltbéli kép). Egyébként, ha van még kérdésed, nyugodtan írj, szívesen válaszolok, nálam teljesen témába vág a dolog, mert tavasszal megyek én is ilyen képzésre.
2010. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhhh te szegény !!Azota akkor nem jönn vissza az álom ?!!Olvastam pár történetett és ők akik ezen részt vettek utána már nem féltek vagy mint például a te eseted h utána már nem volt fizikai fájdalma !!Szerintem pár év múlva én is beszeretnék jelentkezni egy ilyen tanfolyamra :) De különben h ment ? h vezetett vissza az előző életbe ? milyen módszerrel ? ha van még történeted leirnád nagyon érdekelnek az ilyen előző életes dolgok ?!! Előre is köszi :)
2010. nov. 16. 18:38
 3/6 Barkó Zoltán ***** válasza:
100%
A tudatod álltal sok minden lehetséges,még a vissza utazás is,minek lehetnek pozitív eredményei is.Viszont abszolút nem játék,mert ahoz ,hogy vissza mehess,meg kell nyitni a tudatod lezárt tér idő kapuit.Álltalában a gyökér csakrán keresztül juthat az ember a saját élet energiáján keresztül a múltba is amikor is álom szerüen láthatja előző élete pozitív,vagy negatív eseményeit,okokat-okozatokat,mind azt mit éberen elmével nem át élhető.mint ha csak beraknál egy általad felvett régi videót,ami tulajdonképp mamár az élet erőd részét képezi.megértés álltal szabadulhatunk meg a ma is gondokat okozó régi dolgainktól,nem pedig azáltal,hogy valaki elvágatja velünk a saját tudat filmünk szallagját.A salakban mindíg kevés az arany,és ma,pláne itt,majd hogy nem lehetetlen jó hipnitizőrt találni,aki úgy képes vissza hozni az álomból,hogy közben be is csukja azokat a kapukat melyeket meg kellett nyitni a cél érdekében,és ezáltal nincsenek nem kívánt következményei az utazásnak.Ellenkező esetben,a hiper aktiv tünetek közt még a gondolat tolongás is következmény,sajnos ezek a tünetek csak később realizálódnak,mikor már nehéz az okát megállapítani,és a kígyó a farkába harap,ha újra hipnozison keresztül probáljuk megoldani a problémát.Lásd skyzofrének címszó alatt.A tudat értékesebb mint egy marék nagy méretű gyémánt,sőt!!!!Tudod az élet erő nem árú cikk,hogy megengedjük,hogy mások tapogassák.
2010. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi hogy ezt leírtad :)
2010. nov. 25. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Muszáj, vagyok írni ide, hogy ne vesszen el ez a kérdés :))

Bocsi, amúgy anyukám is volt esett át ilyenen, meg Ő csinálja is. (vagyis visszavisz) ....

De mondom csak azért írok ide hogy el ne vesszen ez a kérdés :))

Bye..

2010. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké:D különben tök jó anyukád van,az enyém nem hisz ilyenekben ;)
2010. dec. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!