Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A fekete színű aura mit jelent?

A fekete színű aura mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha valakinek, fekete színű sugárzó aurája van, az mit jelent? Nem gonosz vagy nem eltömődött az ember a sok elektroszmogtól.
2010. nov. 8. 02:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy legalább negyedrészt néger vagy.
2010. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felgyülemlett sérelmek megmérgezik a testet, lelket, de nem halált jelent.
2010. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A fel nem dolgozott traumák megmérgezik a testet lelket, azért fekete az aura. De nem jelent halált.
2010. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
azt, hogy színvak vagy -fekete aura nincs!
2010. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mazsolax válasza:
100%

Én is láttam már fekete aurát. általában depressziós, agresszív, sokszor máson tölti le ha ideges. Élet célja nincs, se önbizalma. Nem tudja megbecsülni amit kap, elvárja, hogy vele törődjenek stb.

[link]

itt nézz még utána

2013. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy képtelen vagy ráhangolódni az illető jelenlegi lelkiállapotára. Nem feltétlenül jelent rosszat, csak annyit, hogy tök más síkon mozogtok. Akinél én láttam fekete aurát, az egy görög csajszi volt, és az egyik legjobb ember, aki valaha ismertem, ha nem a legjobb. Teljesen más, ahogy az emberekhez viszonyul, mint egy átlag magyar, valószínűleg emiatt nem tudtam ráhangolódni.


Szerintem baromság aura szín alapján megítélni az embereket, az max a pillanatnyi lelkiállapotukról ad információt. Láttam már olyat, hogy lila aurájú ember egy hónap alatt totál elszállt, idegbeteg lett, megszakította a kapcsolatot az összes barátjával, köztük velem is. Akkor döntöttem úgy, hogy nincs értelme tovább foglalkozni ezzel az egésszel, mert nem egy megbízható módszer az emberek személyiségének a meghatározásához. Maximum az aktuális érzelmi állapotukról nyújt valamennyi információt, de ez sem használható, ha nem teszed kontextusba. Pl ugyanúgy vörös az aurája annak, aki éppen dugni akar veled, meg annak, aki éppen gyűlöl valami miatt, és nem jön ki jól, ha összekevered a kettőt... :D Mondjuk ahhoz autistának kell lenni... :D

2013. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is fekete az aurám, és nem vagyok idegbeteg, míg fel nem bosszantanak. Gonosz se vagyok, gyilkos se, sőt veszekedni se szeretek, bár ha valaki provokál, az már nem sokáig áll meg a lábán...szóval, ha valakit lehordok valamiért, az nagyon kemény, legalábbis az arckifejezésükből ítélve.

Egyébként szeretem a magányt, a magányos foglalatosságokat. Utálom viszont a tömeget, a zsivajt, a zajongó, lármás gyerekeket, felnőtteket egyaránt. A csendes, nyugodt emberek közelségét viszont imádom, főleg, ha emellé még értelmesek és közvetlenek is.

Na, nem tudom ez segített-e valamit...

2014. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az én aurám is fekete.

Sokáig kék volt narancssárga foltokkal. De aztán megváltozott, amikor az öreg csuklyással találkoztam. Szó szerint láttam. Huszonnégy óra múlva ki akart csinálni, de a kocsi túlpördült a jégen, elvétettem a fát és kisodródtam a búzamezőre. Megúsztam egy karcolás nélkül a kocsival együtt.

Sajna furcsa hatásai vannak az esetnek. A krisnás szerzetesek "tisztánlátó"-ként azonosítanak, sokakban (főleg állatokban) ösztönös félelmet generál a jelenlétem, az elektromos eszközök pedig hajlamosak tönkremenni a közelemben amikor furcsán érzem magam, beteg vagy fáradt vagyok.

Akik jók hozzám, azok szeretnek, hozzájuk jó vagyok. Akik köcsögök velem, mind nagyon nagyon megszívják.

Találkoztam a halállal. Azóta megváltoztam én is, az aurám is.

Nincs egyszerű életem, de boldog vagyok, évek óta stabil párkapcsolatom van.

Még valami. Orvosi-pszichológiai pályaalkalmassági vizsgám van. Elsőfokú. Gépekkel mérték és tesztekkel.

Ha a fekete aura gáz lenne, nem lehetnék az, ami. Ne féljen senki, ha ilyet lát, vagy maga is "sötétben" jár.

2017. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!