Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A fekete színű aura mit jelent?

A fekete színű aura mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha valakinek, fekete színű sugárzó aurája van, az mit jelent? Nem gonosz vagy nem eltömődött az ember a sok elektroszmogtól.
2010. nov. 8. 02:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
általában halottat vagy haldoklót ( tudtommal )
2010. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekete színű aura annyit jelent,hogy az egyén életének nincs célja,nincs értelme,lelki halott.
2010. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Azt jelenti, hogy már ideje lenne fürödni egyet.
2010. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
2010. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ember lelki halott illetve nincsen értelme célja az életének és mégsem fekete az aurája. Lehet hogy valami hiányzik vagy valami ilyesmi.
2010. nov. 9. 22:51
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Lehet, hogy fel akarták gyújtani és igy árad ki belőle ez az aura vagy mi a kecske
2010. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Kékwérű ***** válasza:
100%
erős negatívum, sötét kilátás, a vég ábrázolása
2010. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

kérlek szépen elmondom neked mit jelent a fekete aura (:

általában. nem tiszta a lelki ismerete... stb... (:

2010. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
érdekes, én voltam aura fotózáson, kaptam is egy rakat anyagot a faszitól, hogy mi it jelent, de fekete nem volt benne
2010. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én még csak egy emberrel találkoztam akinek volt fekete aura , de az a gyerek nem gonosz meg nem jó. ÉS ahogy egyre jobban megismertem : -Kárörvendő a gyerek, idegbeteg, Nagyon rossz természetű de mástól nem sajnál semmit, és örül ha balesetet lát pl:kocsikoccanás, verekedés ,haláleset....stb


Spiritiszta egyszer azt mondta nekem róla,hogy nem lehet mondani róla semmit ,mivel elzár mindent és nagyon sötét,és nem szeretne mondani róla semmit.Kérdeztem tőle,hogy nem e depresszios a fiu.Annyit válaszolt ujra,hogy nem. Kérdeztem a fiu testvérét arról elmondott sok mindent az nem volt sötét.


ennyit tudtam erről írni.

2010. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!