Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy farkas voltam...

Pl65467 kérdése:

Lehetséges hogy farkas voltam előző életemben? Bővebben lent! (Trollok kíméljenek köszi ^^)

Figyelt kérdés

Már régóta nem foglalkoztam a reinkarnációval és érdekelne véleményetek!

Van egy pár olyan előző életbeli emlékem, amiből arra tudok csak gondolni, hogy farkas voltam.

Ezek közül leginkább a halálomra emlékszek a legjobban, ami a legerősebb emlékem(nem pont a legszebb halálom volt). Mellette nagyon is szeretek az erdő közelében lenni és akár eltölteni órákat benne.


Meg habár nem tudom mennyire számít ez, de még 2024 nyaráig bennem is volt mindig ez a farkas érzés hogy ott mélyen még mindig az vagyok. De mikor szeretett kutyusom meghalt, kihalt belőlem ez az érzés.


Őszintén szólva ha meghalok, akkor farkasként szeretnék újjászületni. Az emberek zöme csak fejfájást okoz.


Lehetséges hogy valóban farkas voltam előző életemben?



#halál #farkas #Reinkanáció
tegnap 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a reinkarnáció nagy fárasztás. Főleg mikor azt mondják állatként születünk újjá vagy egykor állatok voltunk. Mindegy is. Nem én töltöm felesleges dolgokkal az időm.


(nem vagyok troll, hiszek a természetfelettiben, tapasztaltam is)

tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

Nem lehetséges. Nem vagyok troll, csak fizikus fizimiska.

A reinkarnációnak nincs fizikai realitása, evolúciós tekintetben még értelmetlen is, sőt a fejlődést ásná alá alapjaiban.

Az élet fejlődésében ugyanis nincs szükség a leszerepelt lelkekre, az újszülött mindig újabb verziós szoftvert kap, papa-mama kód alapján.

Amire én tippeltem, hogy a generációk során az örökítőanyag elég sok információt hordoz, azok között lehet rejtve olyan adat is, ami emléktöredék, előző életekből.

De az egyrészt csak vérrokoni ágon lenne lehetséges, mivel a szoftver teleportálni nem képes (fizikánál tartunk ismét).

Másrészt a megfelelő szakemberek még ezt is vitatják, hogy ilyen adatátvitel lehetséges lenne.

tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Bmeg ébredés után úgy olvastam hogy lehetséges hogy farkam volt 😂
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik, tehát úgy gondolom, hogy nem voltál farkas. Viszont az előfordulhat, hogy valamelyik előző életedben szoros kapcsolatban voltál farkasokkal valamilyen formában.
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Jézus így felelt: „Ha valamit tehetsz?… Minden lehetséges annak, aki hisz.”" (Máté 9:23)
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Jézus így felelt: „Ha valamit tehetsz?… Minden lehetséges annak, aki hisz.”" (Márk 9:23)
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!