Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy Freddie...

Lehetséges, hogy Freddie Mercury valójában József Attila reinkarnációja?

Figyelt kérdés

Képek alapján nagyon hasonlítanak. Ráadásul József Attila volt az egyik legnagyobb költőnk, míg Freddie Mercury a valaha volt egyik legnagyobb zenész. Művészi magasság. Talán az elismerés hiánya vitte rá József Attilát, hogy egy másik országban szülessen újjá, és örök zenész legendává váljon.

De Freddie Mercury biszexualitása is magyarázható azzal, hogy József Atillaként csalódott a nőkben, ezért nyitni kezdett a férfiak felé.



ma 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


ÉS most komoly, hogy neked egy bajusz elég arra, hogy két embert hasonlónak láss?

ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel?
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Én azért látok némi összefüggést Ady szifiliszében, és Freddie AIDS-ében is. :-D
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mama című műve is volt mindkettőnek. Felettébb gyanús a dolog!
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit vad elképzelés, hogy valaki -középeurópai költőként- a halála után 9 évvel Tanzániában párszi-indiaiként reinkarnálódik, miközben a művészi vonal az irodalomról a zenére vált át.

Képtelenség összevetni a két személyt.

ma 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bajusz megvan.

Bár szerintem ez nem elég a gyanúhoz.

ma 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlít a testalkatuk is meg az arcvonásaik. Meg művész volt mindkettő. Az lényegtelen, hogy irodalom meg zene. Zene szöveg meg vers, nem túl sok a különbség.
ma 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!