Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek vannak “”kiválaszt...

Szerintetek vannak “”kiválasztottak””?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy szerintetek vannak olyan emberek, akikkel különleges dolgok történnek, akár halál után?

tegnap 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek.
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincsenek.
tegnap 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Nincsenek.
tegnap 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Vannak.

Engem kiválasztottak a több millió sperma közül mint mindenki mást is, hogy ebben az életben szenvedjen.

tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen hozom elő a Covid-ot, de azzal kapcsolatban volt ilyen gondolatom. Nekem úgy volt magas ellenanyagom oltás nélkül, hogy az a tudomány ellen szólt. Ezáltal átszaladt rajtam, nem kellett volna oltás, még sokkal később is ugyanúgy bennem volt. Már mástól is olvastam ilyen sztorit. Van egy misztikus gondolatom erről. Ha nem is misztikus, akkor valamiféle új evolúció.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Vannak.
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részben igen. Pl.: akik nehezen születnek meg, mert pl.: lett egy alapbetegségük, de életben maradnak és élnek. Vagy túlélnek balesetet-betegséget-erőszakot. Vagy egynéhány okos ember vagy akik a szerencsétlen életkörülményeikből mégis jól fel tudnak állni.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastam a Lelkünk útját Michael Newtontól. Azt hiszem abban volt, hogy kitért arra az egyik alany, hogy a nagyon durva büncselekményeket slkövetett és telejsen romlott lelkek máshova mennek.


Amúgy nincsenek kiválasztottak.

ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!