Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mibol lehet tudni h tenyleg...

Mibol lehet tudni h tenyleg letezik reinkarnacio?

Figyelt kérdés
Titeket mi gyozott meg errol? Marmint aki hisz benne
máj. 20. 01:47
1 2
 11/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Hogy mit csináltak, vagy mi történt velük azt én nem tudom, csak látom azt a dühös ellenállást, amikor az előző életek szóba kerülnek ?"


Félreérted, nincs semmi dühös ellenállás. Valószínűleg mindenki örülne, ha lenne több dobása az életben, bár így, hogy még törlődik is a tudatból, nem sokra menne vele.

De az emberek többsége úgy látja, hogy nincs erre semmi bizonyíték, csak valakik fejében létező hit, képzelgés.

USA és Európában nagyjából 20 %-ra becsülhető a karmában és reinkarnációban hívők száma, de például a keletnémet területen 12 %.

Magyarországon (is) a csak kommunizmus bukása utáni nyitás hatására törtek be ilyen hinduista tanok, előtte még annyian sem vették komolyan. Munkahelyi viccelődések tárgya volt legfeljebb.

Próbáld megérteni, semmit nem jelent, hogy valaki "lát", az nem bizonyíték semmire. Földönkívüli lényeket is látnak emberek, bolygóközi utazásra elviszik őket az idegenek.

És akkor látod az embert, a legnagyobb őszinteséggel meséli ezeket, tényszerűen érzékeli.

Ugyanakkor tudni lehet, hogy skizoid vagy egyéb baja van neki.

Milyen alapon gondolják egyesek, hogy mondjuk nekem nem lenne jogosultságom leírni a véleményem, mert én nem hiszek abban, amit egy skizoid ember "lát"? Én meg látom az orvosi papírját. Milyen munka ez...

máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ABORG válasza:

letezik de nem ugy ahogy sokan gondoljak.

ha meghalsz akkor ujraszuletsz valoszinuleg a nem lathato univerzum valamelyik pontjan egy hasonlo agyfelepitesu faj egyedekent.

de teljesen mas lesz a szemelyiseged mert a tapasztalataid teljesen masok lesznek. az mar nem a mostani te leszel, de megis.

máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

12.

De ezek csak alaptalan fantáziák és az emberiség tudása már nem a középkori szinten van.

Hiába szeretik mondani a képzetlen emberek, hogy hűha, ki tudja mit nem tudunk, de az igazság, hogy ők nem nagyon akarják tudomásul venni, hogy mi mindent tudunk már.

Semmi bizonyíték vagy bármi apró jel sincs ilyen fantazmagóriák valós alapjára, csak az emberi értelem fejlődésének egy korai szakasza, amin már túl vagyunk. Mesék ezek.

máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Hogy pontosan mi az a reinkarnáció és, hogy működik ?

Na ezt pontosan kikutatta L.Ron Hubbard.

A Szcientológia könyvekből te is bármikor megtudhatod, mert teljesen nyilvános kutatási anyagok ezek.

máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!