Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen érzelmi, gondolati...

Milyen érzelmi, gondolati vagy cselekvésbeli karma hoz létre egy autista inkarnációt?

Figyelt kérdés

Elsősorban a magasan funkcionáló autizmusra lennék kíváncsi...


Ha esetleg úgy gondolod, hogy a lélek választ / vállal ilyen inkarnaciót, akkor szerinted miért? Mi jó származik belőle neki vagy bárkinek körülötte?


Mit tanulhat a lélek egy ilyen inkarnációból?


ápr. 24. 12:34
 1/5 A kérdező kommentje:

"hoz létre egy autista inkarnációt"


Értsd: hoz létre egy olyan helyzetet a lélek számára, ahol egy inkarnációt autistaként kell végigélnie

ápr. 24. 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok autista nem is lenne autista csak a töke kivan a civilizációs ártalmakkal. Inkább azokat kellene csökkenteni, mint az autistákat démonizálni. Esetleg azért születtek hogy maradjon egy kis remény hogy valaki nyavalyog hogy hé vannak érzékszerveink is nem csak a letompult barmoknak kellene élni mert nagy kihalás lesz a vége.
ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%
Azért nem találsz benne semmi logikát, mert nincs is. Reinkarnáció.
ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én szociális fóbiában szenvedek, meg úgy általában szorongásos problémákkal küzdök. A kérdés az egy nagyon jó kérdés, én ugyanezt kérdezem magamra vonatkoztatva. Lehet, hogy a két betegség valami átfedést is mutat egymással. De legalább az autistáknak már világnapjuk is van, a magamfajtákkal meg nem foglalkozik szinte senki.


Néhány évvel ezelőtt váratlan súlyos testi betegségek és az ezzel járó lelki traumák és rengeteg stressz miatt elindult egy folyamat, ami ezekkel a meglévő, általam fentebb leírt szorongásos lelki problémákkal együtt tönkretette az életemet. Fizikailag is tönkrementem, meg lelkileg is még jobban. Tehát ami addig nagyjából működött, még az is tönkrement.


Pedig hozzá kell tenni, hogy addig is olyan életem volt, nagyrészt a már addig is meglévő, fentebb említett lelki problémáim miatt, amit a legtöbb ember szerintem nem kívánna magának. De én most már olyan helyzetben vagyok azóta, hogy a régi életem is aranykor volt ehhez a mostanihoz képest, pedig ahogyan írtam, az is olyan volt, amit a legtöbben valószínűleg nem akarnának saját maguknak. De nekem maga lenne a csoda, hogyha egy varázsütésre visszatérne a régi életem, nekem ez is bőven megfelelne elnézve ezt a mostani áldatlan helyzetet.


Ha tehát belegondolunk ebbe, az ilyen inkarnációban sem sok logika van, mint az én életem.

ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én például az öngyilkosokról hallottam azt, hogy lelki kinjaik megmaradnak. Csak már a testük, mint eszköz nem áll rendelkezésükre, hogy javítsanak a helyzetükön. És nagy lelkí kinokat állnak ki. Utána, amikor ujra megszületnek embernek, nagy valószínuség szerint olyan állapotban, hogy problémát fognak okozni a környezetüknek. Például valamilyen fogyatékossággal. Bár én azt vallom, hogy a 'sors' kegyes és soha nem azt kapjuk, mint amit érdemelnénk.
tegnapelőtt 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!