Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban, hogy az öngyilk...

Hisztek abban, hogy az öngyilkosok lelke évekig bolyong a földön?

Figyelt kérdés
Anyukám 2008-ban öngyilkos lett, sokat szenvedett életében és úgy döntött nem bírja tovább. Iszonyatos űrt hagyott maga után és lelkiismeret furdalást mindenki lelkében. A nagymamámnál azóta furcsa dolgok történnek, tárgyak mozdulnak, hallja anyukám hangját és látja is néha. Szerintetek igaz lehet? Annyira szerettem volna, ha elbúcsuzik tőlem, de nem tette...Remélem békére lelt.
2010. okt. 16. 09:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, csakhogy olyan sok ember él a földön, hogy minden feltételezést megerősít párezer tag.

Egyesek tapasztalták szellemek, démonok, földönkívüliek, isteni jelenések létezését, tapasztalták Jézust ugyanakkor Odint is, van aki látta a fényt az alagút végén, és megint van, aki emlékszik az előző életére, miközben mással közölte a Szűz Mária, hogy a halál után Menny és Pokol van - tehát egymásnak alapvetően ellentmondó dolgok passzolnak össze különböző hiteles vélemények és tapasztalatok alapján...

2010. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sok igazság van ebben az ellentmondásos felvetésben is, de mint minden, ez is csak részigazság.

Ezek az említett dolgok kiválóan összeállnak, pl. az én fejemben is. Ki kell mazsolázni a lényeget, az igazat, a többi az mese, de van akinek szép mese.

2010. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10.51-es vagyok.Azért gondolom h jobban értesült vagyok mert voltam hasonló helyzetben igaz nem öngyilkosságról volt szó.Nem fejtem ki bővebben itt,a kérdezőnek felajánlottam a segítséget ha akar él vele.Egyébként kicsit kötözködés szaga van annak h miből gondolom h jobban értesült vagyok.Ezért is nem szeretnék jobban belemászni ebbe a témába itt és most.Itt sajnos az emberek nagy része csak kötekedni van itt.Ebbe pedig nincs kedvem részt venni.Egyébként az határozottan nem igaz h ezek csak feltevések.Nem csak az létezik amiről mi tudunk.Szép napot.
2010. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm szépen minden kedves válaszoló véleményét. A helyzet az, hogy fogalmam sincs mit gondoljak, csak mi akarjuk hogy itt legyen velünk vagy tényleg itt van? Bárcsak tudnám a választ...
2010. okt. 18. 14:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van én ezt tapasztalatból mondom nem kamu.
2010. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötözködésből írtam:)

Csak itt az emberek nagy része szereti magát valami túlviláglátó spiritisztának beállítani, mert fényfoltokat lát és "érez" ezt-azt. Szóval, a dolog nem ellened irányult, hanem általános tapasztalatom alapján jobb szeretem kiszúrni, hogy ki milyen alapon érzi magát mindenkinél jobban informáltnak:)

2010. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éve lett öngyilkos a férjem és nem köszönt el. Tudom mit érzel,Én azóta nem vagyok boldog.A nagy űr tombol bennem, a miért után keresgélek.

Én abban a hitben vagyok, hogy abban a pillanatban meg bánta az egészet. Mindig azt gondolom (képzelem), hogy föntről lát és nyugott, hogy jól nevelem a gyerekeit.

2010. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jól megfogalmaztad, én is hasonlóképpen érzek. Remélem anyukám békére lelt, olyan gyötrelmes élete volt, tele sok-sok álszent emberrel és hazugsággal, szenvedéssel. Pedig nagyon jó ember volt, nem bírta tovább cipelni az élet terhét. Azt hiszem akár hol is van jobban érzi magát és vigyáz a családjára és az unokáira, akiket sajnos nem ismerhetett.
2010. okt. 19. 09:40
 19/21 anonim válasza:

Nem mert a szellemednek valahova tartania kell!!

És az nem a föld

2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én olvastam erről is, és mindenhol azt írják, hogy az öngyilkosság rossz dolgokhoz vezethet, és érdemes elkerülni.

De mint tudjuk ez ugyanolyan szöveg, mint az hogy szeress mindenkit, meg segíts a szegényeken. Szerintem ez vallási eredetű, ahol olyan szemmel látnák szivesen a világot hogy minden tökéletes, nincs gyilkosság, lopás, gyűlölet, háború és egy édenkertben kell mindenkinek élnie békében.

Ezért mondják azt, hogy ne legyél öngyilkos, mert itt ragadsz a Földön, nem kerülsz a mennybe.

2010. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!