Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi következik az...

Szerintetek mi következik az utolsó megtestesülés után?

Figyelt kérdés
Kedves 25/F LastOne.Left,szeretném veled felvenni a kapcsolatot. Fontos:)
2010. aug. 21. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha megtestesül, éhes lesz, fázni fog.. ruha kell neki és meleg étel, aztán valami meló, meg nő.. biztos hogy meg akar testesülni? :)
2010. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már késő....:)
2010. aug. 21. 14:59
 3/11 A kérdező kommentje:
És Ön magáz kedves válaszadó ;)
2010. aug. 21. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
valószínű visszafolyunk az örök anyagba,amiből a lelkek születnek.De ez csak az én hülye elméletem,ez a bizonyos mindenben észrevehető körforgás..
2010. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Helló. itt vagyok kérdező, és akkor a kérdéshez egy keveset. :)


Mivel a földi élet tanulópálya elméinknek/lelkeinknek, ezért amikor az utolsó "megtestesülésben" veszünk részt, akkor elérjük a teljes önzetlenség állapotát, hiszen akkor értjük meg az univerzumi élet valós szabályát, a szeretetet...ugye mert a világunk egyetlen létező, s minden annak szerves része, egymástól függve, harmóniában, ráutalva egymásra...magyarán a saját érdekek előre vétele blokk a továbblépésben. S ezért kell ezt belátni, mert addig az Univerzum tovább sem enged minket, ami pedig ez után történik, azt csak az Önvaló tudhatja, hiszen mindent, amit megtanulunk azt tőle tudjuk, ő az egyetlen létező. Tulajdonképpen az egész világegyetem rendelkezésünkre áll ez után, és a végcél vallásos kifejezéssel élve, a mennybe kerülni, vagyis üdvözülni...mert ilyenkor az Önvalóvá válunk, ami önmagunk valósága ugye, a felsőbbrendű énünk, ami szeret minket, az mindenség tudásával az elméinkben. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi egy szót beillesztenék még. :)


"...az egész világegyetem megismerése rendelkezésünkre áll..."


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta a biosz tanárom, aki egy ilyen dolgokkal foglalkozó személy, hogy: "mikor már elérted a nirvánát, a tökéletességet, (ami egyébként még NAGYON soká lesz) ott csücsülhetsz majd fent a vezetők közt és lesheted, amint a többiek még próbálkoznak"
2010. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő. Köszönem eme sorokat. Azonban milán Kundera után szabadon valóban az entitásnak a 'test elviselhetetlen szörnyűségei' egy nagy halmaz ami negatív. De ön azt mondja, hogy Ruha kell-erre én azt felelem, nem kll ruha, pusztán ez a társadalom követeli meg azt. Mondjuk költözzünk ki Afrikába, vagy egy őserdőbe. Az őserdő élelmet szolgáltat. Gyümölcsöt zöldséget. Akkor megvan a mindennapi munkája. A féri/nő (tetszőlegesen választható) nem lényeges, hiszen akár cölibátust is fogadhat. Hát miért korlátozza magát az "európai norma" szerint?! De Persze én is ezt teszem.:)
2010. aug. 22. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
miután az utolsó megtestesülés napjai véget érnek, a test halálával a tudatod visszatér az Egybe, abba amiből minden létezés ered. a felvett személyiségjegyek, melyek útján eddig tapasztalatokkal gazdagítottad a közös tudatot, eltűnnek és egy leszel a mindenséggel érezni fogod valamennyi dolgot ami történik, és tökéleteen tudni fogod hogy ott a helyed, hogy nem te létezel és sok más külön teremtmény, hanem a te részed minden teremtmény, ahogy te is ott vagy bennük.
2010. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem az utolsó "élet" végén ha olyan magas szintre jutott a lelked, egy felsőbbrendű leszel, talán energia képében. az utolsó megtestesülés pedig akkor következik be amikor már majdnem eléred ezt a szintet, addig mindig újjá születsz ameddig egyre jobb és jobb ember leszel, megértesz dolgokat, s majd csak ezután következik be az utolsó mgetestesülés. majd felsőbbrendű életformává vállsz.

ez az én elméletem.

2010. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!