Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy néha előre...

Mitől lehet, hogy néha előre megálmodom a jövőt vagy tudom mi következik bizonyos dolgok után?

Figyelt kérdés
És deja-vu-m is állandóan van.Nagyon ijesztő ezért nem tudom mit csináljak.Kérlek segítsetek.
2011. márc. 21. 17:51
 1/10 anonim válasza:
Légyszi légyszi mond meg nekem a nyerő lottószámokat.
2011. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

velem is sokszor előfordul ilyen. általában tudom hogy a tanár most kit fog kérdezni, meg ilyen kis dolgok. De amúgy nem mindenkinél. Van egy tanár amelyiknél állandóan beugrik, van amelyiknél még egyszer sem volt ilyen.

Nem tudom, még nem nagyon gondolkoztam rajta. Lehet, hogy valami látó vagy én nem tudom milyen képességünk van xD

2011. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagy kunszt. Én is tudom hogy a fókusz után a barátok közt jön.
2011. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló:Ez nem olyan!Olyan dolgokat tudok előre-pár másodperccel az előtt,hogy megtörténnének-amiket életemben nem láttam vagy hallottam.
2011. márc. 22. 17:15
 5/10 Ájron ***** válasza:
Ez olyan erős Deja vu mint az állat...
2011. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez kapott képesség, abba a ,,csomagba" , amit karmának hívunk. É
2011. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát, érdemes olyan dolgokkal foglalkozni, nem feltétlenül hivatásszerüen, amikre van támogatottság karmikusan. Ezek a dolgok fognak működni. Neked ilyen a megérzés. Ezt a képességet fejlesztve, sikeresen tudod majd tudatosan használni. Szia,a.
2011. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. márc. 23. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van ilyen.:D amikor megmondom előre hogy milyen számot fog felírni a tanár stb... mondjuk ez lehet gondolatátvitel is
2011. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Ez olyan erős Deja vu mint az állat..."

Nem!!!

A dejavu az az amikor úgy érzed,hogy át élted már az adott helyzetet,a megálmodás pedig az amikor úgy érzed,hogy már meg álmodtad ezt a helyzetet.(az utóbbi meg történik sok emberrel)szóval ez teljesen normális(úgy értem,hogy tényleg sokakkal meg történik) mégsincs magyarázat rá (közembernek) és úgy hiszem egy darabig nem is lesz. Ettől ne félj ez egy képesség amit kaptál és talán nem véletlenül kaptad. Üdv

(Ui:Nem hiszek semmiféle istenben illetve semmi ilyesmiben. A nézeteim teljesen mások illetve nem vagyok őrült.:D) Üdv egy teljesen átlagos ember. :D

2015. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!