Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Öreg lenne a lelkem?

Öreg lenne a lelkem?

Figyelt kérdés

17 vagyok, de kb semmiben sem hasonlitok a mai fiatalokhoz: nem izgatnak a bulik, a divat, az orrba szájba tosszás,meg a hasonlok.Sokak szerint olyan vagyok már mint egy nyugdíjas vénember :D

Szerintetek ez azért van mert a lelkem egy párszor már újjászületett?


2010. aug. 1. 18:14
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én meg szeretem a régebbi zenéket(is) AC/DC, Bon Jovi, Rolling Stones, stb. Meg szeretem a régi színésznők filmjeit: Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Sophia Loren, stb. én sem járok bulizni, és nem pocsékoltatom el magam az első jött-menttel, de ettől még én sem érzem magam öregnek:D

17/L

2010. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na láttom nem vagyok egyedül :D amúgy én a némafilmeket szeretem nagyon :)
2010. aug. 1. 19:28
 13/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem könnyű kideríteni, hogy milyen "öreg" a lelked, de nem is fontos. Profi hipnotizőr kellene hozzá, aki erre specializálódott, de nem érdekes (kb. 20eFt).

Az örvendetes, hogy normális vagy, de ez magában nem jelent semmit, mert lehet ez lenyugodott bölcsesség is és de lehet túlzott óvatosság is két "bulizós" élet közt.

(Én is hasonlóan nőttem fel, nem ittam, nem cigiztem, stb. és csak egy hibám van; hogy kicsit hazudós vagyok, ja és csak egy dolognak nem tudok ellenállni - a kísértésnek.)

2010. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi Nemo a választ:)
2010. aug. 1. 20:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Privátban küldd át a születési dátumodat és segítek neked.


Namaste

2010. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Phoney ***** válasza:

Többször tapasztaltam már, hogy az foglalkozik többet belső értékekkel, igényes (de divatból kiment) dolgokkal, aki csúnya, vagy annak tartja magát, vagy más beilleszkedési gondjai vannak.


Nem egy fiatalnál láttam már, hogy amint ez az állapot elmúlik, hirtelen megváltozik a hozzáállása. Általában igényesebb marad másoknál, de elmúlik a "nyugdíjasság" és az aktív érdeklődés a szokatlan/ódivatú dolgok felé, sőt, foglalkozni kezd olyasmivel, amit régen megvetett (popzene, modern divat, nagyvilági élet, stb.)


Ebből azért azt szűrném le, hogy lett volna lehetősége, akkor azelőtt is ezt követte volna.


Szóval először is gondold át, mi minden okozhatja ezt az egész hajlamot, mert én pl nem egyszer csalódtam ilyen "eredetileg komoly" emberekben.


Lehet, hogy idős a lelked (bár nem hiszem, hogy érdemes években számolni, az idő ilyen földhözragadt dolog), de az is lehet pl., hogy csupán saját ízlésed van. Én pl szeretem a töltőtollat és a hagyományos borotva(kés)t (meg csomó egyéb régi dolgot), mert bár meg kell tanulni használni őket, amúgy jobbak, mint a modern megfelelőjük.


Manapság szok a szemét, a világ a kényelemre hajaz, és ha az ember nem talál ehhez társaságot, akkor nyilván az értékesebb dolgok felé nyit.

2010. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha öreg lelked van akkor azt onnan tudod, hogy nem hajhászod folyton saját önző céljaidat,azért élsz, hogy másokat boldogíthass, segíthess embertársaidon, nem saját érdekeidért élsz. Az öreg lelkek általában nagyon szerény körülmények között élnek, intelligenciaszintjük igen magas, és legtöbbjük olyan szakmát választ, amely embertársai megsegítésére szolgál, kórházi ápoló, szociális munkás, vagy tanár, tanító (itt az igazi pedagógusokat értem, kik szívből végzik munkájukat, építő céllal).Szeretnek a háttérben maradni,kerülik a feltűnést, sohasem várnak elismerést munkájukért. Nem várják sohasem a valamit valamiért, önzetlen szeretet nyújtnak, sohasem kérnek valamit cserébe.Legtöbbször fel sem figyelünk az ilyen emberekre, legtöbb esetben ki vannak közösítve a társadalomból, lenézik őket, mert nem hajtanak modern cuccra, autóra, extrákra stb.....lelkük annál fejlettebb, mintsem ilyen materiális dolgokkal foglalkozna, inkább a spirituális dolgokkal vannak elfoglalva, nagyon jó emberismerők. Nem kizárt, hogy öreg lélek vagy, ha magadra ismertél, de lehetsz indigó gyerek is.Az, hogy vénembernek érzed magad, nem utal a lelked öregségére.
2010. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!