Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Öreg lenne a lelkem?

Öreg lenne a lelkem?

Figyelt kérdés

17 vagyok, de kb semmiben sem hasonlitok a mai fiatalokhoz: nem izgatnak a bulik, a divat, az orrba szájba tosszás,meg a hasonlok.Sokak szerint olyan vagyok már mint egy nyugdíjas vénember :D

Szerintetek ez azért van mert a lelkem egy párszor már újjászületett?


2010. aug. 1. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha nyugdíjas vénember lennél, nem használnál ilyen kifejezéseket. Normális vagy, nincs ebben semmi természetfeletti dolog.
2010. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem mert nem érdekel és kész. Valaki még 50 évesen is bulizik (lásd Madonna), és biztos nem azért, mert a Kabbala meg ezek megfiatalították a lelkét.

Engem sem érdekelnek a bulik, meg amiket felsoroltál, és én is 17 vagyok.

2010. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
na akkor ennek örülök :D köszi a válaszokat!
2010. aug. 1. 18:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és ugyanúgy ,én is ilyen vagyok :D

ezzel nincs is baj,egyrészt discokban adnak drogot,aztán rávesznek hogy majom vagy ha nem bírod megtenni,aztán szépen rászoksz..Ezt úgy mondom hogy ismerek nem egy esetet^^


A mostani fiatal lányok meg iszonyat hamar elkurvulnak..Nem is tudom azt hiszem tegnap olvastam egy kérdést,hogy egy lány asszem 13 vagy 15,elakarja veszteni a szüzességét.. Erről ennyit :) De nem hiszem hogy öreg lenne a lelked..Csak mindenki másképp müködik :)

2010. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

na ennek örülök:)


a másik meg néha vannak nekem ilyen furcsa képeim egy pesti bérházról(még új állapotban)esö esik közben és ekkor olyan hirtelen nyugalom és honvágy fog el, ez mitöl lehet?

2010. aug. 1. 18:29
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki olyan idős amilyennek gondolja magát. De nincs összefüggés a buliba járás, "toszás" :) és az életkor között. 19 vagyok nem bulizok de nem vagyok vénember. Egyszerűen más dolgok fontosak számomra, nem az alkohol és a cigi.
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
EZ a normális.
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális értékrenddel élő fiatal vagy,semmi extra...,de ne savanyodj azé nagyon be,néha lehet lazulni is,persze normális keretek között;)
2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi információ kevés hozzá, hogy meg lehessen mondani milyen idős a lelked, mert sok más tényező is fontos. Egy viszont biztos, hogy normális értékrenddel rendelkezel, ami jó!
2010. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hogyan lehet megtudni a lelkem korát, ha lehetséges?
2010. aug. 1. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!