Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehetséges ilyen?

Hogy lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
42 éves nő vagyok (2 gyermekem van) Ma görcseim voltak, meg a szüléshez hasonlító alsó-hastáji feszítő fájások,1 órát szenvedtem kb. igy, majdnem olyan volt - jóval enyhébb de hasonló - mintha "szültem volna", azok a fájásfélék és utána mentem nagywc-re. Ott volt velem a nagyobbik lányom, akihez beszéltem, miközben ezt átéltem, tehát nem álomról volt szó! Lakik bennem még valaki aki éppen szült, és annak a fájdalmát részben én is átéltem? Nem tudom megmagyarázni magamnak ezt a jelenséget! /Menzeszem sem jött meg. /
2010. jún. 30. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Én sok mindenben hiszek, de azt ki kellene zárni, hogy esetleg más bajod van, valamilyen nőgyógyászati pl.


Nekem is már voltak komolyabb alhasi görcseim, amiről az orvosok nem tudták pontosan mi lehetett.

De azért tippeltek, az egyik alkalommal számomra is hihető volt, hogy vesehomok távozott a szervezetemből, és ez okozott görcsöket.


Szerintem először zárd ki, hogy van-e valamilyen szervi bajod. Ha nincs, akkor érdemes azon is elgondolkodni vagy olvasni róla, hogyan élheted át más fájdalmát, és vajon kivel kapcsolódtál össze ennyire lelkileg.

2010. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
uristen-.-
2010. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az komolyan nem jutott eszedbe, hogy csak siman vecezned kellett?
2010. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Klimax...
2010. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!