Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért cisnálom ezt? Dilis vagyok?

Miért cisnálom ezt? Dilis vagyok?

Figyelt kérdés
Ha lámpaoltás előtt nem csinálom meg ugyanazon folyamatokat nagyon rossz előérzetem van a következő napot illetően. (pl.: beállítom 2x 2 alkalommal az ébresztőmet, ha kell másnapora)
2010. jún. 21. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de nem csak egy dologgal:pl.:ha megvan,és miután cseréltem kb 3*megyek még vissza a wc-re hogy elraktam e a csomagot,lehúztam e a wc.-t.Pedig tudom hogy mindent rendbe tetttem,de mindíg vissza megyek megnézni.
2010. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én is mindig ezt csinálom.
2010. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én mániákus kézmosó vagyok... Ráadásul még az okát is sejtem, de hiába a pszichomókus, marad a kézkrém, hogy ne száradjon szét a kezem. És igen, dilis vagy. De vannak nálad dilisebbek is, szóval nyugodj meg. :) Valószínűleg stresszeled magad, hogy pl. el fogsz aludni, vagy elkésel, mert mondjuk egyszer jól lecsesztek érte, vagy valami hasonló megfelelési kényszer. De lehet, hogy más. Gondolkozz el rajta, magadtól is rájöhetsz, hogy ezek a kis rituálék miért nyugtatnak meg, ha az okuk nincs túl mélyen.
2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jóféle joint
2010. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sztem meg dilis!Mitől félsz?Függő vagy?
2010. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én pl csak akkor tudok elaludni ha elötte kiropogtatom a csontjaimat nagyon beteges dolog de ha nem teszem meg akkor csak arra gondolok és muszály vagyok megtenni. de nálam is van ez az ébresztö dolog meg a kézmosási kényszer. van ugy hogy az egész napom az ilyen hülyeségekkel megy el hogy megkell tennem mert külömben rosszul érzem magam.
2010. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
énis szoktam ilyet csinálni mweg mindig leellenőrzöm hogy müködik e az ébresztő vagy ilyen is de eddig senki nem szólt hogy dilis lennék ,szerintem te sem vagy az:)
2010. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ilyen. Tavaly tartott erről egy előadást egy nő. Én este lefekvés előtt imádaág helyett azt mondom el 5X-ör. Szeretlek... ha velem van mindenki, akkor nem teszem.
2010. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!