Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Beképzelem? Vagy télleg érzek...

Beképzelem? Vagy télleg érzek valamit? :S

Figyelt kérdés
Itthon ülök bennt a szobába gépezek, vagy tv-zek vagy akármit csinálok. Hetente kb 1x érzek olyat mintha bejönne valaki a szobába. Mintha hallanám is hogy bejön és elmegy mellettem! Ti éreztetek már ilyet?:S Már kicsit kezdek ettől parázni!:S
2010. jún. 17. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elég kis elvárásaid vannak az amúgy valószínűtlen események bizonyítékait illetően.


Nem azt mondom, hogy szellemek nincsenek, csak nincsenek rá jobb bizonyítékok, mint a "néha úgy érzem, mintha valami bejönne a szobába" típusú anekdoták.


Azt sem állítom ugyanakkor, hogy biztos, hogy van sötét anyag, de nem hiszem, hogy a "néha úgy érzem, mintha nem lenne sötét anyag" érvnek a legcsekélyebb jelentőséget kéne tulajdonítanom...

2010. jún. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szóval igen, beképzeled.
2010. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is érzek ilyeneket. Én éjszaka, hogyha lefekszem aludni, hallom, hogy valaki járkál a lépcsőn. Fel-le, folyamatosan. Anyukám is hallotta már. Csak ketten vagyunk ebben a házban, és nagyon fura.. Egészen az alsó szinttől a legfelsőig, ahol én alszom. Az is elég furcsa volt, hogy miután "felért" az én szintemre, hallottam, hogy kinyílt a szobám ajtaja, és valaki bejött a szobámba. Ropogott a padló. De amikor odanéztem nem láttam semmit, csak a hangokat hallottam. :S Az előző évben nagyon sok halottunk volt sajnos a családból, nagymama, nagypapa, testvér, barátok, kutyák.. :( Szóval lehet emiatt van az egész.. Nem tudom, de néha már ijesztő.
2010. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én már éreztem, meg amikor alszok, hallom h lépked:S
2010. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit alvás közben hallasz, azt hívják álomnak. :P
2010. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!