Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Őrangyal? Vagy csak beképzelem?

Őrangyal? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Már lassan 11 éve,hogy meghalt az apukám,8 éves voltam akkor(2.-os)Nagyon szeretem,szeretett,s rettentően hiányzik.


Mostanában kezdtem igazán komolyan venni ezeket az "apró" jeleket, ami körülvesz.Bár már régebben is voltak ilyen jelek,de nem figyeltem rá.

Pl..van egy csomó piros ruhám(pulcsi,fülbevaló),és ha azt bármely nap felveszem, nem úgy alakul a dolog,ahogy szeretném,elég sok negatív élmény alakul ki.


Lehetséges,hogy az apukám az őrangyalom,aki fenntről vigyáz rám?És azért vannak ezek az "apró" jelek,hogy figyelmeztessen a rosszra?

Egyébként mindig rávezet a jó útra,és anno,de még talán most is néha későn veszem érszre...


2011. febr. 13. 19:00
 1/9 anonim válasza:

szerintem ez szimplán a piros ruháidhoz társított "ez a bajt hozza rám" felfogás a hibás. tudod a vonzás törvénye. ha azt mondogatod h bele fogsz lépni a kátyúba akkor bele is lépsz. :)

apukád nem lesz az őrangyalod, neki nem az a dolga, persze figyel rád, de nem úgy mint az őrangyalod. ;) ha apukád mondani akar valamit akkor mondani fogja, de nem úgy hogy ha pirosat veszel fel akkor csőstül jönnek a rossz dolgok.

2011. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Unkas válasza:
Őrangyalok léteznek és ha a Sors úgy kívánja, közbe- avatkoznak, segítenek. Nem apukád az őrangyal....Ő hál' Istennek bizonyára teljes nyugalomban és békében pihen, várva az Utolsó Nap eljövetelére...
2011. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a halott szeretteim az őrangyalaim, ezt egészen biztosan tudom. A piros ruhás dologról nem tudok nyilatkozni, de figyelj oda a jelekre!
2011. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 15. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Apukád az égből szeretettel és megértéssel gondol Rád.


a pirosruha dolog az más: van egy ilyen előitéleted- (hogy az hozza a negatív dolgot)- és ezzel behúzod azokat. Biztos voltál már úgy, hogy egy pl. utcarészt csúnyának, ijesztőnek látsz, máskor meg észreveszed szépségét - ez azért van, mert a tapasztalás folyamatában a TAPASZTALAT soha nem (!) független a TAPASZTALÓTÓL.

Mélységesen összefüggnek - sőt: egymás nélkül nincsenek.


Aki szeretettel, megértéssel, előitélet nélkül szemléli a világot, arra a világ szeretettel "néz vissza".

-a-

2011. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vohu Manah ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Őrangyalok léteznek, és az én véleményem/tapasztalatom szerint vannak segítők is. És volt egy élményem, amikor felismertem egy nagyon kedves, elhunyt személyt.- éreztem hogy ő az. Ettől függetlenül békében nyugodnak a szeretteink, de van, hogy nagy szükségünk van rájuk, akkor megjelennek, és segítenek, enyhítik valamelyest a fájdalmunkat.

A piros ruháról a kedves előttem szólóhoz csatlakozom, -a vonzás törvénye. Hogy ez bebizonyosodjék tégy próbát. Egy olyan nap vedd fel a piros kiegészítőt, amikor nem számítasz semmiféle fontos dologra. Úgy vedd fel reggel, hogy csupa szép és jó dologra gondolsz, csap pozitívan, meglátod, hogy eltűnik a mumus :)

2011. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 23. 18:35
 8/9 homo ludensz ***** válasza:
Mindenkinek van egy őrangyala,de csak akkor lép közbe ha valami tragikus eseményt kell elhárítania. Javaslom hogy mikor szükséged van rá kérd meg hogy segítsen neked s így lassan kialakul egy szorosabb kapcsolat. Általában az ember javára cselekvő angyalok kéretlenül nem avatkoznak be.Apukád emlékét őrizd a szívedben s szeretettel gondolj rá,de sem élő sem elhunyt személyből nem lesz angyal.Az angyalok az ember mint teremtmény és a Teremtő között levő lények és hieararchikus rendszerben teszik a dolgukat.
2011. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vohu Manah ***** válasza:
Érdemes utána olvasgatni, van hierarchia is természetesen. A többinek nézz utána irodalomban, kedves :)
2011. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!