Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hová tűntek a kisgyermekkori...

Hová tűntek a kisgyermekkori játékaim? Egy másik dimenzió játszhatott szerepet a dologban? Komoly válaszokat please XD

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislány koromban 4-5 évesen, emlékszem, a nagymamámtól sok játékbabát kaptam meg más jáékszereket is... Általában olyannyira szerettem a játékaimat, hogy velük aludtam, de éjszaka sokszor furcsa dolgok történtek. Például, volt egy kis orvosi készlet gyerekeknek a játékbabámhoz, egyik éjjel a kezemben szorongattam a mini játékinjekcióstűt, félálomban voltam, csukva volt a szemem, de éreztem, hogy a játékszerem eltűnik, a szuri helyett már csak a takarómat szorongatom. Anyától is megkérdeztem, hogy nem ő rakta-e el, vagy vette ki a keemből, de nem, nem ő volt. Megnéztem az ágy alatt, takaró alatt, semmi. Egyébként más kiskori játékaimmal is történtek már ilyen dolgok, azóta sincsenek meg. Vajon mi lett velük? Esetleg egy másik dimenzió játszhatott szerepet a dologban?


2010. jún. 15. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Én elhiszem, amit írsz. Szerintem nem a szellemek, hanem az őrangyalod vette ki a kezedből az injekciós tűt. Mert azt gondolta, hogy igazi. A tülvilágon nincsenek műanyagok. És ha majd átkerülsz oda, akkor visszakapod.
2010. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
83%

Én ezt a dolgot csak félig-meddig hiszem el!

Maradj szkeptikus az ilyen dolgokkal szemben,

de azért ne vesd el a lehetőséget amiért ezt kérdezted.

Én is tapasztaltam már hasonló dolgokat.

2010. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Te aztán nagyon unod magad. :) Ilyen erővel az is hasznosabb lenne, ha a szőrszálakat számolgatnád a lábad között. :)
2010. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hallod? tiszta jóindulatból kérdezem...komolyan nem bántásból..
2010. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!