Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több dimenzió képei?

Több dimenzió képei?

Figyelt kérdés
hallottam egy olyan kutatásról az álmokkal kapcsolatban, hogy több dimenzióban létezünk többféle élettel, (de ugyanazon személyként) és az álmok ezeknek a dimenzióknak a képeit mutatják meg.. szerintetek lehetséges?
2011. júl. 12. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
és szerinted a magasabb dimenziót hogy lehet lefényképezni, ha még elképzelni sem tudjuk, vagyis ép ésszel a létezését felfogni?
2011. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom, ezért kérdezem, mi a véleményetek:) szerintem ha több dimenzió van, ott a "klónjaink" élnek ugyanazzal az aggyal és személyiséggel, így a gondolatok is sokszorozódnak vagy nemtudom..
2011. júl. 12. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
hülyesééééééég!
2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
létezik a több dimenzió és több élet dolog, de hogy álmaidban mennyire jelennek meg, nem tudom.. szerintem ez memcsak átjáró lehet avalóságok közt, de a saját valóságod szerves része is
2011. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Képzeld el, hogy párhuzamos világokba utazhatsz. Ugyanaz az év, ugyanaz a Föld, csak más dimenzió. Olyan világba, ahol az oroszok uralkodnak Amerikán. Vagy ahol álmaid megvalósulnak és szupersztár lehetsz. Vagy ahol San Francisco szigorúan őrzött börtön.


by: Sliders

2011. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!