Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent az hogyha mindig...

Mit jelent az hogyha mindig megcsörren magától a kávés kanalam?

Figyelt kérdés
Valójában az anyukámé és a nővéremé, de már tapasztaltunk egy-két paranormális jelenséget, pl.: Lerepült a tortaforma a szekrény LEGMAGASABB pontjáról, két szék kell hozzá hogy elérjük. Különleges illatok, hideg levegő, ilyen tipikus dolgok, de csak ők látják, én nem, tehát volt hogy ilyen ókori-középkori várakban túráztunk, fényképezgettünk, megnéztük őket a gépen, tele volt szürke foltokkal amik befelé világosodtak ki, vagy valami ilyesmi, ezek szerintem valamilyen energia gömbök vagy gömbvillámok lehetnek, vagy mik, tehát én hiszek az ilyen paranormális jelenségeket, és nem kérek semmilyen hittérítőt, hogy ilyenek nincsenek, csak mert ő még nem tapasztalta. Nem mindenki fogékony az ilyen dolgokra, a kisgyerekek se direkt találják ki hogy árnyalakokat látnak a szobájukban. :)

2016. márc. 21. 17:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Drága, ez a vidéki kislány városi, szemben az ilyen "művelt" tapló férfiakkal. :)
2016. máj. 3. 14:51
 12/12 anonim ***** válasza:

#10

Először azt hittem, hogy a kérdés miatt jöttem, de aztán megakadt a szemem ezen a taplóságon. Undorító vagy. (: Hátha még nem mondták, aztán itt az ideje.

Mr szexista “fővárosi” vegán-mindenmentes fényevő csirkét is csak tálcán láttam és életemben egy csavarhúzot nem fogtam még a kezembe műkritikus.

Jaj várj bocs, hogy ezzel most általánosítottam egy teljesen irreleváns általam összetákolt karakterrel felruházva a városiakat? Nem érzed úgy, hogy igaz rád? De hát.. “városi” vagy, nem? Na mindegy.

Ezért megérte megtalálni a kérdést :DD

2023. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!