Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet teleportálni?

Hogyan lehet teleportálni?

Figyelt kérdés
Viccesnek hitt beszólások nem igazán érdekelnek. :(
2010. márc. 2. 12:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

13:08 te is itt hallottál először a wowról, és azt hiszed h csak paladin van benne..-.-


Nem minden wowos egy gyökér kocka, viszont teleportálni ott a Mageval tudsz. és már lvl 20-tól ;)

2010. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Az Arcanumban pedig willpower 18-ra és az első maget 5-ig fel kell vinni 20 manáért teleportálhatsz Caladonba ha nem tudsz átjutni az Urálon.
2010. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyra forditva a szot:

Vannak elméletek, amik szerint mar réééég, réééég mar csinaltak ilyent. Persze sokkal egyszerubb iranyban kéne keresgéljunk. Az a bajunk nekunk, XXI. sz.i embereknek, hogy mindent megprobalunk elbonyolitani, és a matematika, meg fizikaval megkozeliteni. Amugy a relativitas elmélet maris elégé vitas elméletté valt, és nem is biztos, hogy a fenysebesseggel valo utazas idotorzulast jelentene. Igazabol nem is lenne logikus. Maga a sebesseg is relativ vegulis.


Az elozo elméletre visszaterve. Azok az ősi "mégusok" vagy nevezzuk aminek akarjuk őket, akik mar elvileg csinaltak ilyent, azok valami olyasmit csinaltak, hogy az ember anyaganak (ami ugye energia) a rezgesszamat annyira megnoveltek, hogy inkább hasonlitott ilyen eteri, bioenergiara, vagy valami ilyesmire, amirol ugye tudjuk,hogy teljes mertekben felulemelkedik a fizika korlatain, vagyis azok azt elhanyagolhato mertekben befolyasoljak. Ilyen szellem szeru anyaggá alakult át. Majd a kivant helyen ujra lekepezodott a test abban a "surusegben", amiben eredetileg volt. Állitolag szentek is csinaltak ilyesmiket. A magyar szentek pl mind egy szalig ugy haltak meg, hogy a halaluk utan szarkofagjuk fedelere reégett a testuk lenyomata valamilyen fennyevalas szeru folyamat soran, és pk maguk nincsenek meg, mint test. Elvileg ez is lehetett valami ilyesmi.

Lényegeben felulemelkedtek a fizikai anyagon, amirol ugye tudjuk, hogy igazabol energia, és tudjuk azt is, hogy az emberi elme, emberi szellem olyan dolgokra képes, amiket fel sem foghatunk még mi.

2010. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalt Rend Mágia szükséges hozzá, mert a teleportálás 3. szintű rend varázslat, mint a várkapu és a feledékenység.


Vagyis a Heroes IV.-ben így van, de szerintem a valóságban is megpróbálkozhatsz vele... :)

2010. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A teleportááció maga a térben való utazás, illetve a tér gátjainak levetése, ezért ennek legnépszerűbb elméletei közé tartozik az, hogy egyszerűen közelebb rántjuk egymáshoz a sík két pontját, és a nüansznyi távolságot már le is küzhetjük,

a másik elmélet még érdekesebb, az univerzimot egy papírlapként modellezve tulajdonképpen az egyik oldaláról a papíron átutazva jutsz el a vágyott pontra a másik oldalra.

Ezzel az elmélettel készült el annak idején az Event Horizont című film, ami azzal is kiegészítette ezt az elméletet, hogy a papírlap átszelésével egyszerre a mennyet és poklot is átszeljük.

2010. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
50%

Elmondom lépésről-lépésre a teendőket:

1. Lépj a kandallóhoz és végy egy csipet csillogó port a virágcserépből.

2. Szórd bele a port a tűzbe. Ha mindent jól csináltál, a lángok smaragdzöldre színeződnek és hangos moraj közepette embermagasra fognak csapni.

3. Ekkor nyugodtan lépj bele a tűzbe és mondd ki jó hangosan, hogy hova szeretnél menni.


Tanácsok:

- ne mocorogj

- érhetően mondd ki az úticélt

- húzd be a könyököd


Ne ess pánikba és ne szállj ki túl korán, különben máshol találod magad!

2010. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
50%
a teleportáló gép ugy működik hogy az embert részecskékre bontja és igy lehet teleportálni!!És ezt már tesztelték angliában és bevált (egy egérrel)de szerintem embert lehetetlen
2010. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ha egeret lehet, embert is lehet. max félnek tőle, mert egy egér elfogadható veszteség.


olyan ez, mint a laborban, fénysebességnél gyorsabbra gyorsított részecske. Nem fog ugyanúgy működni a valóságban..

2010. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Elmész a haverokkal, és kegyetlenül leiszod magad. Másnap valahol fölébredsz, és fogalmad sem lesz róla, hogy kerültél oda. Na eeez a teleportálás! :D
2010. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Silvuple válasza:

:D

Notehát én itt olvasgatok és röhögök is, meg igazat is adok.

Én ma beszélgettem ismerösömmel aki mondta, hogy ő hallott ilyenről, azt hogy ez igaz vagy sem? nem tudni. De van rá reális magyarázat, ráadásul pont összefüggésbe van a szent-es dologgal vagy úgymond azokkal a tanokkal(mindegy hogy melyik vallás mindegyik alapjaiban úgyanazt követte - legfontosabb a Jelenbe élés. Mivel ilyenkor minden VAN ---» Buddha teljes boldogság vagy Jézus 'Ne gondolkozz a holnapon' -ne használd fölösleges az elméd. a gondolat kihatárol a Végtelenből ---» A végtelen az összes tudományban megjelenik, de mivel meghatározhatatlan megfejteni nem lehet -----Példák:Pszichológia - Az emberi befogadóképesség végtelen vagy meghatározhatatlanul sok (dr. Georgi Lozanov szuggesztópédiás tanulás) Fizika - Mindenre van egyenlet, de relatív és abban a pillanatban hogy valamihez köt, már lehetetlen leírni. Matematika -a végtelen Egyen - kijelölsz rajta egy pontot két félegyenesre bontod. Vallásfilozófia -Isten mindenhol ott van de sehol nincs ott ----»Tehát csak van - OBJEKTÍV - ebben nincs Jó és Rossz - mivel jó és rossz kijelölve létzezik és mindig félig üres és teli a pohár - Az érme két oldala(görögök etceetc) - Bibliai történet: Ádám és Éve Jó és rossz fájából esznek: Abban a pillanatban, hogy ab Boldogságot(a valódit, mivel mindent a boldogságért csinálsz a szaráson az evésen a dugáson át. valamit azért teszek meg hogy JOBB legyen valamit azért hogy a ROSSZat elkerüljem.)....a következő pillanatban keresed már kizúhantál az édenkertből(Hogyan függ össze a gondolattal -Amikor gondolkodsz kijelölsz a Végtelenből ha az embernek van lelke akkor ez a VÉGTELEN ami mindenhol ott van és sehol nincs ott - hiszen abban a pillanatban hogy elkezdek gondolkozni már kijelöltem elvesztettem. ezt a semleges boldogságot

DE HOGY JÖN EZ IDE?

Hát úgy hogy ez a 'Megvillágososdi' vagyis hogy nem gondolksz hanem érzed belső teste ' Jobb befelé figyelni' -Lao-ce

Na most ha nem jelölsz ki akkor mindenhol ott vagy de egyszere sehol. Pl rájöttem hogy lehetséges a gondolatolvasás. Nem hiszek az ezoterikának mert »kétes«bölcsességei vannak. De azt amit mondok alátudom támasztani racionálisan. Valahogy úgyhiszem hogy a teleportálás ezzel függ össze. --Itt jön a HIT/ELVÁRÁS már a 1900-ban bebizonyították hogy az electron több helyen van ott - és aszerint reagál hogy hol van - hogy milyen elvárásunk van (máshol is pl Dr. Emoto - a vízre pozítivan gondolnak hogy néz ki a szerkezete -keressetek rá.) Notehát én látom azt ami előttem van vagy csak én várom el? HIT Ha eltudom hinni hogy képes vagyok teleportálni. Akkor képes leszek. Amúgy meg:

'A valóság egy jól álcázott illuzió!' Albert Einstein.

notehát szerintem lehetséges és valahogy az elméd teljes kiürítésével és a 'minden' - végtelen átélésével.

aztán még poén amiket írogattak :DDD

'kezdj el pörögni..' és hasonlók xdd

2011. márc. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!