Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem lehetett, valaki tud...

IntroLass kérdése:

Szellem lehetett, valaki tud segíteni megfejteni? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Van egy rövid szöveg részletem angolul egy interjúból. Az a helyzet, hogy nagyjából letudtam fordítani magamnak,de nem egyértelmű,hogy ki és mit látott pontosan. Ezért kéne segítség és érdekelne a véleményetek is arról, hogy mi lehetett ez.

Amúgy az illető aki beszámolt erről egy háborús filmben szerepelt és katonát játszott, ezért meglátogatta a valódi csatatereket.


Itt a részlet:

“I was next to someone, they woke up and asked me a question and when I answered they screamed and said they had seen me sat up on edge of my bed but when I spoke they saw I was lying down next to them. They looked back and the figure turned round and half its face was missing and it was in a First World War uniform. It was a clear image then dissolved into light. I believe in energy and carrying things around but I’m not sure.


Szerintetek lehet, hogy ''ráragadt'' valaki?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 26. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a hülyeség.
2015. máj. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazán kedves vagy.
2015. máj. 26. 02:37
 3/6 VaTa94 ***** válasza:
Szal' itt az van, hogy akárki is írta az angolul nem perfect így nehéz megérteni. A sztori az, hogy a csávó fekszik az ágyban mikor egy másik illető felébradt valamiért és feltűnt neki, hogy valaki ül az ágy szélén, azt gondolta, hogy a haverja/faszija stb (nem derül ki)és kérdezett tőle valamit abban a hiszemben, hogy az ott a haverja, de nem mer a haverja ott feküdt az ágyban (alapból nem értem: 1, hogy hány ágy van itt? 2 hogyha csak 1 ágy van akkor a illető aki elmesélte a sztorit miért nem látta a "szellemet" az ágy(a) szélén ülni)Aztán a haverja elmondta neki, hogylátott egy félarcú első világháborús egyént ülni az ágy szélén.
2015. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha filmben láttad, szellem volt!

A forgatókönyv írójának szellem(esség)e!

2015. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

VaTa94!

Amit az angolról írtál elég érdekes, bár igaz, hogy ez nem az ezotéria kérdéskörbe tartozik. :D Nekem is feltűnt, hogy valami nem stimmel,mármint az angollal,ami azért érdekes, mert egy olyan valaki mondta el ezt, akinek anyanyelve a brit. Ehhez képest viszont totál zagyva. Én is ugyan arra jutottam mint te különben és ugyan azok a kérdéseim is. :) Ezek szerint nagyjából jó a megfejtésem. Az viszont nem tiszta, hogy ki látta a szellemet. Ijesztő lehetett amúgy...

Köszönöm az értelmes választ! :)

2015. máj. 26. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Akárki "látta" is, a dolog egyértelmű. Szellemeket a vagy nagyon fáradt, vagy félálomban, esetleg a sebesültek hagymázas álmaiban "lát" az ember.
2015. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!