Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már az életedben "piros...

Volt már az életedben "piros ruhás nő effektus"? Mikor a mátrixban nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Két olyan film készült eddig, ami szinte mindenkiben nyomott hagyott aki megnézte.

Schindler listája és a mátrix.

Mindkét filmben egy logikai csavar van elrejtve, az alkotók egyfajta figyelemfelhívása, amiért a filmek is készültek, hogy nincs minden rendben a világban.

Ezért mindkét filmben a piros ruhás nő!

Fontos események köthetőek hozzá mindkét alkotásban, pedig elsőre csak átsiklik felette a figyelmünk, mert akkora a filmek mondanivalója.

Nektek ez mit jelképez?miféle hibára hívja fel az életben a figyelmet?



#pirosruhásnő
2014. ápr. 12. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Gyűrűk Ura is jó példa, mivel azok a filmek 100%-ban a valóságot ábrázolják, csak fantasy köntösbe bújtatva. Kérdés, hogy elpusztul e majd az egyszemű, mint a film végén, vagy a rabszolgái leszünk...
2014. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

úgy látom ez nem csak engem foglalkoztat, tele a net különféle elemzésekkel, hogy a mátrixban miféle jelentése volt a piros ruáhs nőnek.

De a schindler listájáról is van pár jó írás.

Itt a mátrixos, egy a sok közül.


[link]


[link]

2014. ápr. 13. 16:25
 13/20 anonim ***** válasza:
A külföldi honlapokon érdekesebb jelentéseket tulajdnoítanak neki, szerintem azokat is nyálazd át.
2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tegnap adták pont a Schindler listet, abban volt piros ruhás lány??én nem láttam. Mert fekete fehér a kép
2014. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
jaj,most néztem.én nem tulajdonítok ilyen jelentőséget neki.A filmben jelképezni akart valamit.
2014. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
A vörös ruhás nő a sátán kiválasztott első szolgája, azaz a sátán ágyasa
2014. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#7-el egyetértek. A mátrixban nincs olyan jelentése a piros ruhás nőnek hogy valamit változtattak volna a mátrixban.

Ha van akkor kérünk idézetet, hogy hol van szó ilyenről!


A jelenet arról szól hogy Neo nem bízhat meg senkiben mert egyben mindenki ügynök.

2014. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pár napja néztem meg a Sírok között című thriller/krimi műfajú filmet.

Ott is feltűnt a figura, külön kiemelve a jelenetet, a nőt, aki pirosban van, és igen, egyfajta hibaforrás az életben,ami bajt, vagy egyéb fura dolgot(dejavu-t), fog az életbe vonzani.

2014. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A piros ruhás nő szerepe a figyelemelterelés, ami lehetett volna egy piros pattogó labda is akár. A Mátrix című filmben a macskás jelenet ábrázolja a hibát.
2020. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hibát sokan felfedezik sokszor tényleg köthető a dejavu érzéshez.

Ami megint valami olyan dolog mintha már átéltük volna egyszer.

2020. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!