Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már az életedben "piros...

Volt már az életedben "piros ruhás nő effektus"? Mikor a mátrixban nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Két olyan film készült eddig, ami szinte mindenkiben nyomott hagyott aki megnézte.

Schindler listája és a mátrix.

Mindkét filmben egy logikai csavar van elrejtve, az alkotók egyfajta figyelemfelhívása, amiért a filmek is készültek, hogy nincs minden rendben a világban.

Ezért mindkét filmben a piros ruhás nő!

Fontos események köthetőek hozzá mindkét alkotásban, pedig elsőre csak átsiklik felette a figyelmünk, mert akkora a filmek mondanivalója.

Nektek ez mit jelképez?miféle hibára hívja fel az életben a figyelmet?



#pirosruhásnő
2014. ápr. 12. 23:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap amikor körül nézek a világban. Amúgy én a Star Wars filmeket is ide sorolnám.
2014. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
SEX-et jelképez a piros ruhás nő. Azt jelenti, hogy túl sokat agyalunk a filmen, ahelyett hogy raknánk !
2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

amikor minden idilli, de egyszer csak látsz vagy tapasztalsz valamit ami nem oda illik.

hiba a mátrixban.

ha ezen az elven megyek tovább, a rendszer ilyenkor korrigálja magát, a hibát kijavítva ismét minden a maga rendjén és módján folytatódik, mintha mi sem történt volna.

és ezt csak te tudod, nem beszélhetsz másnak róla, mert kinevetne, de a szívedben benne marad mindörökre.

2014. ápr. 12. 23:32
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

És a Titanic, meg a Gyűrűk ura, stb. Egyébként mi a fura a piros ruhás nőben? A Titanicban is biztos van, mivel ott több ezer ember van a történet szerint. A Schindler listájában és a Mátrixban szintúgy. Plusz egy piros ruhás nő semmit sem jelképez. Ennyi erővel lehetne egy homokóra, egy kék pálca, vagy akármi, kevésbé átlagosabb dolog. Az alkotók hülyék lennének, ha ezt próbálnák kiemelni, és üzenni az embereknek.

Btw, a Schindler's List-et még nem láttam, de tervben van a megnézése.

2014. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Ui: Utánanéztem az egésznek, és a Schindler Listájában a kislány teljesen mást jelképez. Plusz ha jól emlékszem, az egyik jelenetben már halott. Annak is van jelentése?
2014. ápr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Az eredeti Schindler listája nem fekete-fehér film volt?
2014. ápr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A Mátrixban a déjavu érzés jelentette azt, hogy nem stimmel valami. Mint ahogy tapasztalatom szerint a mi életünkben is ugyanazt jelenti.


A piros ruhás nő egy tréning program része volt, ami azt tanította, hogy semmi sem az aminek látszik. Egy nagy csöcsű bombázó is egyben potenciális ügynök.

2014. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Igen, utolsóval egyetértek teljesen.


Tehát a piros ruhás nőci az csak egy kiképzőprogram volt,nem a mátrix része, és szeintem kevered a dolgot...

Attól függően a nő is lehet ügynök..

De amúgy ő nem "anomália", inkább a deja-vu az, azzal kevered.

2014. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

" És a Titanic, meg a Gyűrűk ura, stb. Egyébként mi a fura a piros ruhás nőben? A Titanicban is biztos van, mivel ott több ezer ember van a történet szerint. A Schindler listájában és a Mátrixban szintúgy. Plusz egy piros ruhás nő semmit sem jelképez. Ennyi erővel lehetne egy homokóra, egy kék pálca, vagy akármi, kevésbé átlagosabb dolog. Az alkotók hülyék lennének, ha ezt próbálnák kiemelni, és üzenni az embereknek.

Btw, a Schindler's List-et még nem láttam, de tervben van a megnézése."


nem általánosságban írtam a piros ruhát viselő nőkről, olyan van vagy ezer minden filmben.

Ha nem láttad ezt a két filmet, fogalmad sincs miről írtam, de akik lejjebb írtak úgy látom értették a lényegét.

Szóval a schindler listája eleve fekete fehér film volt, de feltűnt egy piros ruhás személy.A mátrix igaz hogy színes film, de mikor mutatják a rabszolgaként munkába igyekvő embereket new yorkban, mindenki fekete öltönyt és fehér inget visel, és ott is feltűnik ugyanez az effektus.Egy mindentől eltérő piros ruhás nő, de itt már a filmben egy kicsit megmagyarázzák, hogy ez hibalehetőség a mátrixban.


Így nehéz is lenne elmagyarázni ha nem láttad a filmeket.

2014. ápr. 13. 09:51
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Reggel megnéztem a Schindler's Listet, és mint írtam, az egy kislány, nem pedig egy nő, és végül meghal(el is viszik egy kocsin). A Mátrixot is láttam már, ott tényleg feltünő a nő, és tényleg azt a jelentést hordozza, amit írtál. De a Schindler's Listben mást jelent a kislány.
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!