Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik, ha egy fekete...

Mi történik, ha egy fekete bogár rám mászik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltunk a pataknál, a csövön ültünk és beszélgettün. Egyszer csak megláttuk a másik barátnőnket és tesóját. Felmásztunk, beszélgettünk. A fiú a másik sziklán állt, és szolidan közölte, hogy egy bogár van a seggemen. A régebben ott levő barátnőm megnézte, és ordibálni kezdett. Megnézte a másik barátnőm, ugyanez a reakció. Aztán már engem is érdekelt, mondom magamban, akkor nézzük meg, és hátrafordítottam a fejem. Egy kb. 8 cm nagyságú, 2 cm szélességű eddig számomra ismeretlen fekete bogárral kötöttem egy másodpercig tartó szemkontaktust. Üvöltöttem, hogy szedjék le, barátnőm meg leseperte, aztán eltaposta. Hazafele menet több rovar is a szememnek jött, és a pulcsimban is voltak kis rovarok. Minek a jele ez?
2014. márc. 30. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy cincér volt....
2014. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"barátnőm meg leseperte, aztán eltaposta"


B*sszátok meg, ti ne menjetek a természetbe. Nektek a pláza való.

2014. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
és lehet valami fajtája? amúgy nem a bogárral van gondom,hanem a méretével.
2014. márc. 31. 14:31
 14/19 anonim ***** válasza:
vigyázz! a halott bogarak bosszút állnak... :)
2014. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van olyan cincér,amelyik megnő akkorára,csak nem biztos hogy az cincér volt,ugyanis azok később szoktak előjönni....
2014. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"és lehet valami fajtája? amúgy nem a bogárral

van gondom,hanem a méretével." Húha az mindjárt más.

2014. ápr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szegény bogár. Én a tegnap láttam egy nagy bogarat a szobámban, akkora volt mint a kisujjam, és a csápja hosszú fekete, és nem tudom foga lehetett vagy el sem tudom képzelni. Olyan volt a szája mint a póknak és mozgatta. Felsepertem a lapátra és fura hangot adott ki, megsajnáltam s kitettem az udvarra, de nagyon féltem, még a hátam is borsódzott tőle
2014. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehetett hőscincér, szarvarbogár, vagy lótetű. A hosszúkás testalkata alapján lótetűnek tippelném, bár az nem teljesen fekete, és egyébként nem is a bogarak rendjébe tartozik.

Egyébként mindhárom inkább éjszaka aktív.

Hogy minek a jele ez? Annak a jele, hogy a természetben jártatok, ahol bizony mindenféle élőlények vannak..

2014. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem amit felsoroltál. Hőscincér volt, mert ugyanaz van a képen, mint amit leirtam. Lehet nálunk a padlásról eshetett be, mert az internetet vezettük és lyukat kellett fúrni a padlásra
2014. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!