Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik, ha egy fekete...

Mi történik, ha egy fekete bogár rám mászik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltunk a pataknál, a csövön ültünk és beszélgettün. Egyszer csak megláttuk a másik barátnőnket és tesóját. Felmásztunk, beszélgettünk. A fiú a másik sziklán állt, és szolidan közölte, hogy egy bogár van a seggemen. A régebben ott levő barátnőm megnézte, és ordibálni kezdett. Megnézte a másik barátnőm, ugyanez a reakció. Aztán már engem is érdekelt, mondom magamban, akkor nézzük meg, és hátrafordítottam a fejem. Egy kb. 8 cm nagyságú, 2 cm szélességű eddig számomra ismeretlen fekete bogárral kötöttem egy másodpercig tartó szemkontaktust. Üvöltöttem, hogy szedjék le, barátnőm meg leseperte, aztán eltaposta. Hazafele menet több rovar is a szememnek jött, és a pulcsimban is voltak kis rovarok. Minek a jele ez?
2014. márc. 30. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz....



Komolyra fordítva a szót nem hinném hogy bármit is jelentene. Ahogy előbb is írtam itt a tavasz, jönnek a bogarak is.

2014. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hogy hisztis pitsák vagytok ,annak a jele..
2014. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem túl sok az a 8 centi?

azzal a két centis szélességgel inkább valami féreg hernyó, kukac, stb lehetett.

Nem mondom, vannak 8 centis bogarak, de azok nem 2 centi szélesek, a két centi szélesek pedig nem nyolc centi hosszúak. tehát valamit elírhattál, elnézhettél. Ha egy kicsit nagyon kisebb volt, mint nyolc centi, akkor nem is olyan nagy.

Az, hogy fekete volt, az véletlen.

De nem szégyenlitek magatokat a barátnőddel, hogy minden ok nélkül, hirtelen felindultságból elpusztítottatok egy élő lényt? Ez Isten ellen való cselekedet. Még az sem kifogás, hogy megijjedtetek, hiszen én is megijjedek néha a fogorvostól, mégsem taposom agyon, az emberek félnek a rendőröktől, mégse gyilkolják meg őket. Szégyeljétek magatokat. Mi lenne, ha egy óriás ugyanígy taposna el benneteket? Csak azért, mert ti olyan csónya fehérek vagytok, ő meg egy hatalmas fekete rovar. Az jólesne? Gondolom nem. Tehát ne akarjatok ítéletet hozni életről, és halálról. Élni, és élni hagyni.

2014. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
UI: Helesbítek. Azt nem írtad, hogy 8 centi hosszú volt, csak azt, hogy 8 centi nagyságú, de gondolom nem a magasságára értetted
2014. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Így utólag meg is bántuk, hogy megöltük. de fekete volt, az egész teste olyan volt mint egy sáska, csápja is volt, de a szeme kicsi és fekete. a lába meg úgy állt, mint egy pöknak.
2014. márc. 30. 20:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy féltek a bogaraktól és hogy jön a tavasz!
2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Laylah ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az adott bogárnak a fenekeden támadt kedve megpihenni. Mást nem nagyon.
2014. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
lemerem fogadni, hogy sárga ruha volt rajtad :D
2014. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Primitív kérdés mégis mi történne? Semmi
2014. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, megöltetek egy valószínűleg védett bogarat. Eszmei értéke 10000 Ft körül mozoghat.
2014. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!