Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hasonlo veletek is megtortent?

Hasonlo veletek is megtortent?

Figyelt kérdés

Hasonlo veletek is megtortent?


En annyira sosem hittem ezekben a spiritualis blakbakban, bar tudom, hogy valami felsobbrendu dolognak leteznie kell. En a sajat kis "hulyesegeimet" szeretnem megosztani veletek (szigoruan azelott, mielott a foldhoz vagom az uj okostelefonom, mert ez az erintos klaviatura nekem idegen es baromi idegesito, ezert is nem irok ekezettel inkabb. Kezdjuk ott, azt se tudom hogy a francba kell, es jobb, ha nem idegesitem magam, mert tenyleg vilagga megyek, aztan jovok en is kiserteni :) :P )


Na, szoval. Velem is tortentek mar furcsasagok az eletem soran. Emlekeim szerint olyan 12 eves voltam. Otthon voltunk nalunk az akkor meg 11 eves unokahugommal. Egyszer csak azt vettuk eszre, hogy a tv csatornak maguktol valtani kezdtek. Hugommal riadtan neztunk ossze, es kiderult, hogy ... a taviranyito veletlenul fotel karfaba szorult :)))) Najo, viccet felfeteve, tenyleg megfagyott a szusz egy par pillanatra az ijedtsegtol.


Nekem volt egy cicam eleg sokaig. Azt olvastam, hogy az allatok osztonlenyek, vagyis bizonyitottan ereznek olyan dolgokat es hallanak olnyan hangokat, amiket az emberek nem, legyen akarmilyen abszoluthallasa. Ebbol kiindulva viszont nem ertem a szkeptikusokat, vagyis azokat az itt kommenteloket, akik unottan kijelentik, hogy marpedig szellemek nincsenek. Bar bevallom derekasan, en is furan nezek a hippi josokra, akik minent az egvilagon spiritualis hokuszpokuszokkal akarnak mindent kimagyarazni. Pl., ha erzelmileg padlon vagy, az nem azt jelenti, hogy megszallt egy demon, hanem azt, hogy eredj logni a baratokkal sasszezni egy jo korso sorre, hogy kellemesen feltoltodj.



Na .. Szoval, volt egy cicam, Miau bacsi, akit imadtam! Tobbszor elofordult evek alatt, hogy bekesen fekudt az asztalon, es egyszer csak mereven bamulta a szobaajtot kikerekedett pupillakkal. Tobbszor szivattam, hogy odaalltam ele, es probalta kikerulni a fejemet, hogy a hatalmas szemeivel tovabb bamulja ... a semmit a nyitott ajton. Ilyet sokszor csinalt, es anyammal sosem tudtuk kitalalni, hogy ma fene jelenhetett meg az ajtoban sokszor, amit bambulni kellett. Vagy pl. amikor ok nelkul fujt a levegobe, holott senki nem nyult hozza, senki sem bantotta. Volt, hogy almabol felradva fujt egy nagy bazi nagyot. Bar meglehet, hogy csak rosszat almodott. A fene tudja.


Amik velem estek meg:


Megtortent, hogy egy este ultem a szamitogepen felett, elvoltam a kis vilagomban. Megjegyzem, sot, nyomatekositom, hogy az ablak bei volt zarva, nem volt semmilyen legmozgas, egyedul voltam a szobaban es valaki vagy valami belefujt a fulembe. Hat itt rogton osszepisiltem magam, es ijedtemben elkezdtem hadonaszni, mint egy idiota. Azert ez nem volt kellemes ...


Volt, a sotet szobaban lefekveskor csoszogast hallottam a szonyegen, bar meglehet, hogy csak bekepzeltem.


Aztan volt olyan nem egyszer, hogy ugyanazt az edes parfumot ereztem a semmibol. En ritkan hasznalok parfumot, es nem is azonos az illata.


Volt olyan is, hogy arra ebredtem, hogy a 20 eve meghalt mamam szolitott a nevemen, hogy ideje felkelni. Ez meglehet, hogy nevetsegesen hangzik, de komolyan ugy tunt, beszeltel hozzam tisztan es erthetoen. De meglehet, hogy csak almodtam.


A legfrissebb elmenyem kb. egy honapja tortent meg. Bekesen szundikalok, egyszer csak arra riadok fel, hogy egy nehez targy leesett az asztalomrol. Megneztem, de sei nem esett le a foldre, ami ekkorat szolt (volna). Kizart, hogy valamit en boritottam le almomban a kezemmel, mert a falhoz fordulva volt a testem, az asztalkam ahhoz tul messze van. Megjegyzem,eg a lakotarsam is megkerdezte reggel tolem, hogy mi volt az a zaj .. Tehat ezt egyertelmuen NEM almodtam. Lakotarsam meg mondta is, hogy csakis tolem jott a hang, mert ahhoz tul eles volt, hogy barmelyik szomszed zavarjon. O mar csak tudja, 8 eve el itt, es nagyobb racionalista mint barki mas. Nem mellesleg a korabbi lakotarsak is panaszkodtak, hogy eltuntek a dolgaik

... Erdekes. Es nem, a lakotarsam nem kleptomanias :))))) .


A legfurabb is nemreg tortent, es egyszeruen nem kitalalni nem tudom mi lehetett. Ejjel kozepen felebredtem, hogy igyak a palackombol, ami mellettem volt a foldon. Ittam, es egyuttal vissza is tettem a csorgooramat az asztalkamra, ami fajemnel volt parnamon. Mintha en tettem volna oda. De miert csinaltam volna ilyet? Reggel gondolkoztam el ezen, hogy mi a fene tortenhetett. Sose nyulok hozza az oramhoz. Almodni nem almodtam, ez tuti ..


Valakinek van hasonlo sztorija?



Ja, es csak egy combos masfel oraba telt ezt megirnom, ugyhogy tesdek engem megdicserni :))))


2013. dec. 27. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
O, mar az a helyesiras!! :DDD De remelem igy is ertheto voltam :)
2013. dec. 27. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy.:) Nekem sikerült elolvasni, és közben gonsolkoztam, hogy velem milyen fura dolgok történtek már velem..

Végülis úgy semmi extra, csak néha valaki vagy valami megsimogatja az arcom mielőtt elaludnék. Először kicsit beparáztam, csak lámpa fénynél mertem elaludni napokig, aztán szép lassan hozzá szoktam, most meg már az a fura, ha nem simogat meg az illető. De néha látni is szoktam egy alacsony, őszes hajú, ráncos arcú nénikét hálóingben és ilyen fehér színű fény veszi körül.. Sose bánt, csak mosolyog.

Voltam már emiatt tisztánlátónál meg mindenféle ilyen helyen, ahol nem néznek idiótának, és mindenhol azt mondták, hogy ez egy különleges 'adottság', éljek vele. Azóta rájöttem hogy sugározzam ki az érzéseimet neki, és hogy fogadjam is. Ezt nem sokan tudják rólam, de így név nélkül nem gáz ha leírom.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is történtek hasonló furcsa dolgok, de én már nem filózok rajta mi lehet mert felesleges. Hiszek a szellemekben, de tudom sokan nem, ezért én nem hirdetgetem.


A régi házunkban tuti volt szellem, amióta elköltöztünk hála istennek csökkentek a furcsa dolgok.

Volt olyan hogy feküdtem az ágyon és hirtelen felkapcsolódott a villany vagy bekapcsolt a tv (a kapcsoló nem messze tőlem az ágyon, senki nem ért hozzá). Éjszakánként hallottam hogy a folyosón (faborítás volt a falon) valaki folyamatosan kopog de körbe végig a falon és olyan is volt hogy bekopogott valaki a szobámba, kiszóltam hogy gyere be és nem volt senki az ajtóm előtt. A húgomnak abban a házban volt olyan élménye hogy felébredt éjszaka és egy fehér lebegő emberalakot látott maga felett. Tuti volt ott valami. Nekem is volt olyan hogy feküdtem éjszaka és hirtelen valaki belefújt a fülembe sőt olyan is volt hogy mozgott enyhén alattam az ágy. Néha nagyon megijedtem, eskü megkönnyebbülés volt az elköltözés.


Ilyen élményeim már nincsenek, de mióta párom anyukája meghalt azóta én is érzem néha mintha valaki megsimogatná az arcom. Először hideg szellőt érzek magam körül és utána azt mintha hozzáérne valaki az arcomhoz. Ez nem ijesztő, inkább kellemes élmény. A halála után még egy furcsa élményem volt, amikor egyedül voltam itthon. Hallottam hogy anyósomék szobájában valaki nyitogatja a szekrény ajtaját. Bementem de nem láttam semmit, azóta se történt ilyen :) A kutyánknál is van olyan hogy csak nered egy pontra mintha látna ott valamit, de fogalmamnincs tényleg lát e :)

2013. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem is voltak ilyenek.... én akárhányszor meséltem csak aligha volt talán 2 ember aki hitt nekem, a többiek ráfogták mindenre csak ne keljen azt hinniük hogy léteznek... velem volt olyan hogy megálmodtam a jövőt és kb 95%- ban ùgy volt ahogy az álmomban...visszatérve: velem.is voltak ilyen esenények, régen volt egy macskánk aki a lakásunkban volt, néha esténként felugrott hozzánk az ágyra, egyik este éreztem hogy ott fekszik az ágy sarkán, a lábammal akartam lelökni mert nen akartam hogy megrugjam álmomban, éreztem hogy szörmés dolog van ott ezért biztos voltam benne hogy a cica az, probáltam neki szolnj hogy sicc! Menny innen! Sicc! De nem ment le, erre meghallottam hogy a másik szobábòl nyávog nekem, megijedtem, összekuporodtam és ùgy aludtam. Más esetek is voltak. Emeletes házban laktunk akkoriban, minden éjjel hallottam hogy jön fel valaki az emeletre mert nyikorgott a lépcső, de sose volt ott senki, egyszer ok nélkül leesett egy cicás kép a falró, előtte volt olyan hogy néztük a tv-ben a relytélyesigazságokat, a pasas épp azt mondta "azóta itt kísért a szelleme" ekkor a tv-től nem messze állò mellszobor fogta magát és ledőlt a helyéről, a felye hátul eltörött. Egy másik nagy lakásban is voltak ilyesmik. 3 szintes volt, egy garázsszint egy földszint és emelet, a szobám az emeleten volt. Épp a sulibòl tartottam hazafele amikor felnéztem a házra és láttam amint valaki hirtelen elhuzza a függönyt ahogy odanézek, mintha leskelődött volna ,láttam hogy a függöny még mozog. Megkérdeztem anyut ki volt lent de azt mondta nem tudja, megkérdeztem a többiemet hogy ki volt lent de azt mondta a tesòm hogy már jò ideje a tv-t nézik. Elmondtam a tesòmnak mit láttam és lementünk megnézni azt aszobát. Abban a szobában nem volt senki, üres volt. Ugyanabban a lakásban mindig mikor aludtam a szobámban lévő tv mellett volt egy világítò pont ami nem tünt el, akárhogy huztam el a függönyt, időnként lépteket hallottam. Egyszer épp aludni készültem, letettem a telefont a párnám alá, és próbáltam aludni. A szoba sarkában volt egy kosár az mögött egy szatyor ami már pár hete mozdulatlan volt. Egyszercsak hirtelen elkezd zörögni mintha valaki rángatná... nagyon megijedtem csak kerestem a lámpát és miután meglett a kapcsolòt kerestem rajta, megtaláltam és felálltam mire elhallgatott.. megnéztem és nem volt a közelben egérlyuk sem és huzat sem volt..egy kmásik lakásba épphogy beköltöztünk, egy kis albérlet volt, ott első este történt fura dolog, volt egy csillag nyakláncom ami akkor villogott ha a hátulján lévő kis kupajfélét erősen rácsavarom... nehéz volt villogásra birni :D. Aznap este aludnj akarta és ekkor észrevettem hogy elkezdett villognia nyaklánc amit direkt kilazítottam előtte, gyors megfogtam és rá volt szorítva. Kilazítottam nagyon hogy véretlenül se forduljon elő ujra...na meg voltak kissebbek is de már igy sokat irtam.. :D
2014. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
parfümillatot én is éreztem már, nem tudom mi okozhatja, de kisebb koromban is volt, hogy megcsapott az illat, de még csak hasonlót sem használunk, sem én, sem más családtag.
2014. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat :)) Semmit nem kell szegyelni, ez egy anonim forum.


En meg kihagytam, hogy sokszor elofordult a lakasban (de mindig csak ejszaka!), hogy valami mindig becsapta a konyhaszekrenyt. Ez rendszeres volt. Sokaig azt hittem, anyam felalmosan kiment egyet cigizni, es veletlenul nem jo mozdulattal csukta be a kukas szekrenyajtot. De azert , ha realisan nezem, minden alkalommal nem tudott anyam odafigyekni, akarmilyen almos? Beletelt egy idobe, mire rajottem, hogy ezt nem anyam csinalja. O ugyanis irto hangosan horkol, amit a szobamban is hallani lehetett, tompitva. Egyszer direkt megfigyeltem, hogy tenyleg anyam csinalja-e a zajt. De nem. Akkor is csapodott a szekrenyajto, amikor anyam vigan horkolt. Fura ... lehet akar a hutore is fogni, vagy barmi masra, ami zajt okoz, de ismertem a butorainkat, tudom, hogy a szekrenyajto volt. De mi a frasz csapkodta?! Es miert mindig ejszaka?!


Ja, es csak megjegyzem, hogy anyammal csak ketten laktunk. Na meg a cicam :) De o nem csinalt ilyen zajokat. Bar, mikor elpusztult, akkor aznap este kaparta az ajtomat, hogy be akar jonni hozzam aludni. De sanszos, hogy hallani akartam, mert nagyon gyaszoltam .. Egyem azt a dundi-bundi fejet :)). Rendszeresen megcsinalta velem, hogy nalam aludt sokszor ejszaka (megjegyzem horkolva es kicsavarodva :)) ), es amikor nalam villanyoltas volt, ra ket perce a cicam gondolt egyet, hogy ideje asitani egyet es kimenni a kinyhaba enni valamit. De ehhez az kellett, hogy komasan kiengedjem az ajton, ontsek neki a cicakajas tasakbol. Mivel akkor ereztem biztonsagban ot is es magamat is, hogy a szobamban alszik velem ejjel, kenytelen voltam komasan megvarni, hogy kivacsorazza magat, aztan meg elballagjon kakilni/pisilni egyet, es meg azt is eltakaritani utana, budos volt :))) . Ez rendszeres volt minden rohadt este! :)) Mindig megvarta, hogy lefekudjek aludni, aztan felebred arra, hogy csend van es sotet, hat ezt nem lehetett szo nelkul hagyni :)) . Ja, es amikor kilakomazta magat, es nagynehezen visszaballagott a szobamba, akkor meg kitalalta, hogy o most "zuhanyozni" fog, azaz mosakodni, ami plusz 20 perces csamcsogast jelentett :)))))))))))))


Igen, cicak mar csak ilyenek :)) . Hat nem egyszer volt ebbol szentsegeles :)) . Bocs, ez egy kis kitero volt, de muszaj volt leirnom :) .


Ha meg eszetekbe jut valami, irjatok! :)

2014. jan. 4. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!