Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tegnap aludni próbáltam....

Tegnap aludni próbáltam. Becsuktam a szemem, s úgy feküdtem körülbelül 5 percig. (Többi lent? )

Figyelt kérdés

5 perc után valami nyüzsgést hallottam a fejembe, egyre hangosabb lett, majd valaki ilyen fura hangon azt mondta , hogy állj meg.


Kinyitottam a szemem, és síri csend volt, és sötét a szobába.


Ez után a dolog után már eltudtam aludni.


Mi lehetett ez?


- Nem drogozok

- Nem fogyasztok alkoholt



2013. máj. 22. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elmosódik az átmenet az ébrenlét és az alvás között. Amit hallottál, már egy kezdődő álom volt, amit még meg tudtál tudatosan szakítani.
2013. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ilyesmi velem is volt sokszor. és mozogni is próbáltam, de nagyon nehezen ment. mikor jobban megerőltettem magam, akkor meg magamhoz tértem elég kábán :)
2013. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

08:57:

Az igen nagy valószínűséggel enyhe alvásparalízis volt.

[link]

2013. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
köszönöm a linket, igen hasznos - ezidáig ismeretlen - olvasmány volt számomra. Mostmár meggyőződésem, hogy velem valóban ilyen paralízis fordul elő. Nem túl gyakori ugyan, de még a hallucinációk is megtörténnek olykor.
2013. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem meg kétszer történt valami, amit azóta se tudok mi lehet. Álmodtam valamit (az álmomban volt egy hollószerű ember egy erdőben... de ez fölösleges, valamit motyogott hozzám), én meg hirtelen azt vettem észre, hogy az álmom képe elhomályosult, majd fokozatosan elsötétült, de annyira, hogy csak feketét láttam. Megpróbáltam felébredni, de se a kezeim, se a lábaim nem tudtam mozgatni (tudatomnál voltam). Hirtelen erőt vettem magamon és egy hirtelen mozdulattól felébredtem. Totál le voltam izzadva, mintha kilométereket futottam volna és nem voltak elzsibbadva a végtagjaim, ugyanúgy tudtam mozgatni őket.

Ezenkívül még egyszer előfordult, de akkor viszonylag rövidebb ideig tartott.

2013. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez is alvásparalízis.
2013. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem másodlagos hogy a tudomány minek hívja, a lényeg ami megmaradt ébredés után is az az üzenet: állj meg.

Szerintem kezdj el elgondolkozni, hogy miben pörgeted túl magad, miben vagy türelmetlen, életed mely része stresszes, "nem égeted e 2 végéről a gyertyát"


Érdemes figyelni az ilyen "üzenetekre", amit a tudatalattink küld.

2013. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos ilyen velem is volt, csak velem olyan ,hogy feküdtem az ágyamba, még nem aludtam el és hirtelen úgy éreztem zuhanok, kinyitottam a szemem, és semmi, elaludni biztos nem aludtam el mivel hallottam ahogy anyumék beszélgetnek.
2013. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!