Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az amit elsuhanni...

Mi lehet az amit elsuhanni látok magam mellett?

Figyelt kérdés

Mostanában azt észlelem,mintha valami elsuhanna mellettem. Egy árnyék,egy valami.

Bocsi a hülye megfogalmazásért,de nem tudom máshogy leírni.

Mi lehet ez? Vagy mitől?

Nem gondolok szellemesdire vagy ilyesmi,csak már nem tudom mi lehet ez.

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!



#árnyék #titokzatos alak #elsuhan
2013. márc. 8. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem voltam fáradt, mikor ezeket észleltem és nincs olyan szembajom, ami okozhatná, már mondta volna a szemészem..
2013. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi és fényes pontokat szoktam látni. Először azt hittem, hogy a nap sugarai, aztán rájöttem, hogy nem az. Vízszintesen az nem megy.

valahol olvastam, hogy tavaly belementünk a harmadig dimenzióba, és egyre többen fogják ezt érzékelni. Egy valós jelenség. Ahogy haladunk az idővel egyre több lesz a megmagyarázhatatlan dolog.

Azt is olvastam, hogy pár éven belül be fogják jelentei az ufó létezését, mert már annyira elfognak szaporodni a jelenségek, hogy nem fogják tudni letagadni.

2013. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

"valahol olvastam, hogy tavaly belementünk a harmadig dimenzióba, és egyre többen fogják ezt érzékelni"


Atyaég, mit gondolsz eddig hol voltunk, nem a harmadikban?

XD

2013. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!