Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az amit elsuhanni...

Mi lehet az amit elsuhanni látok magam mellett?

Figyelt kérdés

Mostanában azt észlelem,mintha valami elsuhanna mellettem. Egy árnyék,egy valami.

Bocsi a hülye megfogalmazásért,de nem tudom máshogy leírni.

Mi lehet ez? Vagy mitől?

Nem gondolok szellemesdire vagy ilyesmi,csak már nem tudom mi lehet ez.

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!



#árnyék #titokzatos alak #elsuhan
2013. márc. 8. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem is volt már ilyen, főleg sötétben a kertbe. Mondjuk ez szimpla -ahogy oszt társam mondta anno:- paraojé (paranoia). Adrenalin 200on érzékelés 100%on de ilyen hogy mozogna körülöttem vmi v vki nem volt :)
2013. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Lehetséges hogy a szemeddel lehet probléma,az egyik ismerősömnek is ez volt a baja hogy a szeme sarkában mindig láttot vmi árnyat mintha ott megsűrűsödött volna a levegő egy ideig parázott hogy begolyózott aztán az ismerőse aki konyít ehez egy kicsit megnézte a szemét.vmi hályogszerűsége volt kiderült végül
2013. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Riley Freeman válasza:
Ilyen nekem mai napig van de már tudom hogy csak oda képzelem ezt én már megszoktam nekem mindig valami szürke-fekete valamit képzelek mellém 1-2mpre..Próbálj te is nem foglalkohzni vele :D
2013. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

Semmi csak a kintről bevetülő fény és árnyék játéka amit a kinti mozgás idéz elő-- ne képzelődj jobban teszed, mert akkor előbb vagy utóbb te is egy bedobozolt agyú bigottá lehetsz.


Jó ha tudod nincsenek korzózó holt lelkek, nincsenek se démonok se jótékony angyalok ezek mind a legocsmányabb hazugságok voltak régen és ma is azok a sok eszement hazug felnőtt embernek köszönhetően!!


Minden emberi lélek a test-halála után az első 5 percben eltávozik és rátér az utolsó-útra amit meg kell tennie-- ha netán életében is buta ostoba volt akkor is el kell indulnia, mert a Föld ereje a halál-ereje lehúzza ha akarja ha nem akarja csak egyetlen pillanatra álljon meg véletlenül! De általában a lélek sokkal többet tud az Énünknél-- ezért siet is eltávozni, mert el kell jutnia a földi isteni ERŐHÖZ hogy általa halhatatlanná válhasson-- itt a valóság terében megsemmisülne a durva sugárzásoktól!

2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Biztosan megtalálod az okot, mami válaszában ott van sok lehetőség. Az biztos,hogy nem szellem vagy ilyesmi, ugyanis szellemek nem léteznek. Lehet neurológiai probléma, vérnyomás ingadozás, szemprobléma, az sem kizárt,hogy valóban egy pici paranoid gyanakvással is társul ami miatt úgyis valami figyelőt fogsz belemagyarázni ha épp csak a huzat mozgatta a függönyt.

Súr pedig tényleg egy meglehetősen lezárt világban él szegény. Sokan élnek még lezárt világban, vagy mert nem tudnak olvasni, vagy mert nem akarnak, esetleg nincs képességük vagy lehetőségük a tanulásra. Sajnos a legtöbb ezo hívő lezárja a saját világát és megmarad sötétben. Ez a középkorban a körülmények miatt volt így ma leginkább a képességek hiánya és szándék miatt maradnak így sokan... Azt a kort érthető,hogy sötét középkornak nevezik ma is, de az,hogy ma sokan miért maradnak sötétek már más kérdés......

2013. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 31. 21:55
 17/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is szokott lenni ilyen otthon, a lakásban, néha mintha egy árny elhúzna mellettem. Számomra nem ijesztő, de valóban fura.
2013. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam én is egyszer-kétszer hasonlót.Például egy nagyon emlékezetes eset:Városban sétáltam, nézelődtem.Láttam, hogy bal felől az út szélén áll egy üres kocsi, járókelő nem volt a közelemben, ahogy a kocsi mellé értem, a szemem sarkából láttam, hogy valami a kocsiból vagy a mögül felbukkan és elsuhan"elszalad" közvetlenül mögöttem, szinte súrolta a háta, nagyon közel éreztem.Igazán meglepődtem, hiszen úgy láttam, nincs a közelben senki, úgyhogy gyorsan körbefordultam, mert látni akartam, mégis mi olyan sürgős az illetőnek, de sehol senki nem volt a közelben, csak a kb 100 méterrel távolabbi buszmegállóban álltak, de oda még nem érhetett el az illető, elbújni sem tudott volna sehová, tehát nyilván való, hogy nem ember volt, de valami elment ott, az biztos.

Aztán hasonló esetvolt, mikor egyszer boltba sétáltam.Ahogy mentem az úton, szintén azt éreztem, hogy elsuhan mellettem valami, pont olyan érzés volt, mint mikor biciklis húz el az ember mellett, tehát érzed, hogy nem csak egy szélfuvallat, hanem valami aminek "tömege" is van.Ez is elég megdöbbentő volt.

Egy baj van:sajnos azt én sem tudom megmondani, mi lehetett!

2013. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 DaniKacsa :P válasza:

Lehet Slender-Man követ téged! :D

Szerintem is nézesd meg magad egy neorologussal, majd egy szemésszel is! Isten örizz (már boccs hogy igy modnom) agybajod legyen, mert az emberi agy sokszor nagyon érdekes dolgokat csinál, mikor valami nincs rendben!

2013. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Utolsó,Slender Man ...hahaha :D

igazából úgy vettem észre hogy akkor észlelem ha fáradt vagyok.

Nincs agy bajom,remélhetőleg .... :P

2013. ápr. 3. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!