Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez? (lent)

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok és néha vannak rohamaim. Amikor ezek vannak akkor folytó érzést érzek és bevillannak ismeretlen emberi arcok.

2012. okt. 29. 09:36
1 2
 1/19 Sally06 válasza:
51%
vagy az asztma roham hatására. vagy te is mint én fogékony vagy a szellemekre. Ez ellen nem tudsz mit tenni... Max Elviselni. Üdv. 18/L
2012. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tom Benko ***** válasza:
A fojtó érzést az asztmaroham okozza, a bevillanó arcokat az agy pillanatnyi oxigénhiánya. Ha nem a humor topikban kérdeznél, hanem ott, ahol értenek is hozzá, lehet, normális lenne már az első válasz is...
2012. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lupus ***** válasza:
44%

Kedves Tom Benko!


Miért vagy olyan biztos benne, hogy Sally06nak nincs igaza? Csak azért mert Te még nem láttál szellemet.

Miért elfogadhatóbb válasz az, hogy az agy teljesen spontán képeket generál, hogy szórakoztassa magát amíg fuldokol?

2012. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Miért elfogadhatóbb válasz az, hogy az agy teljesen spontán képeket generál, hogy szórakoztassa magát amíg fuldokol?"

Mert ennek van alapja, a szellemeknek meg nincs, mert azok logikátlanok és csak az emberek fejéből pattantak ki. Mikor régen gyászolták az emberek a szeretteiket, akkor azt akarták, hogy valamilyen formában tovább éljenek és innen jött, hogy biztos szellemek és minden különös dolgot annak véltek, hogy nekik jelez a szellem.

Ez a régi kor emberétől még elfogadott volt, de a mai világban már nagyon gáz.

2012. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Tom Benko ***** válasza:
@Lupus: Mert lényegesen racionálisabb, létezô, megfigyelt és bizonyított folyamatokon alapul.
2012. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lupus ***** válasza:

Oks, tehát azért, mert amodern ember ezt mondja.

Akkor felvetődik még egy kérdés, miért gondoljátok, hogy a mai ember okosabb, és jobban tudja milyen a világ, mint a letűnt korok bölcsei. Mert a tudósok azt mondták?

2012. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sally06 válasza:
Ez az én véleményem volt. Le lehet nyugodtan hurrogni... Nem is vártam el az ellenkezőjét. Szerintem pont azt a világot éljük, hogy mindenki abban hisz amiben akar!!! Ő sem véletlen írt az ezotériában. Én hiszek a szellemekben és rengeteg tapasztalatom van amikre nincs normális magyarázat!!! Lehet ha nekem nem lennének tapasztalataim akkor én is cseszegtetnék másokat, de még sem hiszem!! Túl felnőtnek érzem magam ahhoz. Te is nőlj fel és ne csesztess másokat.
2012. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Tom Benko ***** válasza:

@Lupus: Elég megnézni, hogy mekkora tudásanyagból dolgozunk.

@Sally06: Nem érdekel, miben hiszel. De azért szeretnélek megóvni attól a pofontól, amit a valóság tud adni. Meg másokat megóvni az ezotéria gettójától.

2012. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sally06 válasza:
Azért írom le itt "névtelenül" a válaszom.. Nyilván nem kiabálom ki a világba.. Nem akarom h hülyének nézzenek vagy ilyesmi...
2012. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vajon miért néznének hülyének? Ezen elgondolkodtál már?
2012. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!