Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nálatok milyen parajelenségek...

Nálatok milyen parajelenségek voltak, HA VOLTAK?

Figyelt kérdés

Itt most konkrétan azokat kérdem, aki féligmeddig hisz bennük, illetve azt, akivel megtörtént már, mittudom én a csillár magától ringatózott, vagy valamit amit úgyhagytál elmozdúlt, vagy lerepült, vagy akár csak egy kis szelet éreztél még akkor is ha be volt zárva az ablak.

Íme az én történetem: elmentünk Hajdúszoboszlóra nyaralni két hétre. Egy tök aranyos kis "szállodát" választottunk. Három hálószobája volt, konyhával, fürdővel, mindennel. De egy ajtón nem volt se kilincs, se kulcslyuk, és a tulaj azt mondta, hogy azt már így kapta az édesapjától (mert náluk ez a szállodai hagyomány öröklődött). OK, minden rendben volt. Az első hét második felében egy furcsa dolog történt. A feleségem elment vásárolni (nem messze volt a Coop), de én meg annyira fáradt voltam, hogy inkább maradtam. Éppen elaludni készültem, mikor hallottam valami kopogást. Ilyen nyikk-nyikk-kopp, valami recsegő kopogást. Gondoltam a szomszéd az, vagy hasonló. Majd aznap este éjjel megint hallottam. Lassan körülnéztem a lakásban, és abból a bezárt szobából hallatszódott a hang. Nem akartam felzaklatni senkit sem, ezért nem is foglalkoztam vele. Majd egyik nap grillsütés volt lent a kertben. A feleségem lement, és vitt egy kis kolbászt, meg hagymát, stb., mert imádja az ilyen bulikat. Én már nyitottam volna az ajtót, mikor a kulcs csak úgy magától elfordult. Hiába próbáltam elfordítani a kulcsot nem ment. Kikiabáltam a konyhaablakból, mert a kert és a konyha egymással szemben voltak, hogy nem tud kimenni. Jött föl, és ő meg szépen nyugodtan ki tudta nyitni az ajtót... Az elkövetkezendő másfél hétben semmi sem történt.



2012. szept. 28. 13:39
1 2
 11/11 Antimod ***** válasza:
88%

"Azért, hogy keresse a konfliktust..."


Ez így van, csak sajnos sokszor meg is találja. Én is beleesek néha a csapdába, és válaszolok az ilyen embernek. Ha értelmeset, elgondolkodtatót ír, az persze más, vannak jó és teljesen normális keretek között folytatódó "viták" is, de ezt a fajta vagdalkozást hagyjuk meg annak, aki kezdeményezi!

2012. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!