Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az h amitől félek azt...

Igaz az h amitől félek azt magamhoz vonzom?

Figyelt kérdés

Én pl eléggé "félek" a földönkívüliektől és a kígyóktól. Azt h magamhoz vonzom azt szó szerint értem, nem ilyenre pl h félek attól h beteg leszek, elhiszem és tényleg az leszek.


Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 7. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de nem a földönkívüliekre.

Ha félsz attól, hogy megbuksz egy vizsgán, esetleg annyira görcsös leszel, hogy össze vissza habogsz, leblokkolsz, és megbuksz.

Vagy, ha félsz attól, hogy béna vagy tárasaságban, és ezen görcsölsz, akkor még bénább leszel, elpirulsz, dadogni kezdesz, vagy kiöntesz valamit.

Ha valaki fél attól, hogy nem talál párt, lehet, hogy olyan erőltetetten fogja keresni, ami visszataszító a másik nemnek, és ezért marad egyedül.

Szóval, amit írsz, az igaz.

Nem is biztos, hogy a Vonzás Törvénye, lehet, hogy csak sima pszichológia.

2012. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszoló hozzászólását.
2012. jan. 8. 17:27
 13/15 anonim válasza:
NEm. Valaki pl. fél a csirkéktől, felébred reggel azt ott áll mellette egy csirkeXDXD elég érdekes lenne:DD
2012. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nálam mindig úgy van,hogy ha valamitől félek az sosem következik be.Ha várok valami jó dologra,tehát nagyon rágörcsölök akkor az sem következik be,de ha lenyugszom és már nem foglalkoztat a dolog akkor általában teljesül.
2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jaewy ***** válasza:

Már előttem leírták. A Placebo ! Ez a kulcs a zárhoz, nézz utánna ! Azt amitől "félsz" csak akkor vonzod be hamár ottvan !


Üdv. Jaewy

2012. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!