Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az h amitől félek azt...

Igaz az h amitől félek azt magamhoz vonzom?

Figyelt kérdés

Én pl eléggé "félek" a földönkívüliektől és a kígyóktól. Azt h magamhoz vonzom azt szó szerint értem, nem ilyenre pl h félek attól h beteg leszek, elhiszem és tényleg az leszek.


Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 7. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzod magadhoz. Nyugodj meg. Ha így lenne engem már rég felfalt volna egy óriás mutánspók.
2012. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez a vonzás dolog eléggé vicces.

Ha csajt akarok, akkor nem koncentrálok és várom, hogy benyisson az ajtón és azt ordibálná "dugj meg", hanem közelítek feléje, beszélgetek vele, majd elhívom randira.


Ami létezik, az a placebo hatás, az agyad (tudatalattid) igazolni próbálja a hiteidet és tévhiteidet. Szóval ha szőlőcukort adnak gyógyszer helyett, de azt mondják, hogy új kísérleti csodaszer ami meggyógyít, de szédülés a mellékhatása(és te ezt elhiszed), akkor jó eséllyel meggyógyulsz(és szédülni is fogsz, amíg szeded a gyógyszernek csomagolt szőlőcukrot).

Ezért van a legtöbb vallásban asztali áldás, stb.

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gress ***** válasza:
100%
Én félek hogy gazdag leszek.Nos eddig még nem jött be:D
2012. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Tulajdonképpen az elméd erejétől függ minden. A keresztény-imák is ettől függnek. Imádkozunk, és véletlenül teljesül. Ez csak az elme ereje.
2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kris.king ***** válasza:
100%
1. Attól én is félek hogy egy óriás pók behálóz és megesz. Kérdező mire is szamitasz hogy a földönkívüliek megérzik a félelmedet és megkeresnek?
2012. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgo miatt nem ertem az ilyen kerdeseket: senkit sem lehet meggyözni. Tehat: probald ki, tapasztald meg!


Szerintem:

Ez abban az ertelemben igaz, hogy amitöl felsz, annak adsz energiat, figyelmet. Leegyszerüsitve: ha egesz nap csak felsz, akkor csak azzal foglalkozol a gondolataidban, igy biztos nem a tengerparti villad fog megvalosulni.

Ha annyira felsz, hogy egesz nap az ajtot lesed, mikor nyit be egy reptoid/mas, elkepzeled, ahogy a dzsungelbe mesz es radcsavarodik egy kigyo, pontosan reszletezve, mit csinal meg, es mondjuk a jövö heten Afrikaba indulsz nyaralni, akkor van eselye, mert ugye Magyaro-on azt hiszem nincs veszelyes kigyo.

2012. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5-ös: kb jah
2012. jan. 7. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű pszichológia, ha be beszéled magadnak hogy ez és ez fog történni akkor valószínű hogy meg is fog történni mert tudat alattid is rásegít.
2012. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szo szerint nem de ha csak siránkozol és rettegsz akkor bevonzod. de nem ugy hogy mágnessé válsz és rádzuhan egy ufo.de ha folyton rettegsz hogy "uristen tuti rákos vagyk" mindne betegségre ami miatt dokihoz mész ,ha nem is rákos de sok betegséged tuti lesz mert ezáltal az egész belsöd görcsbe lesz még akkor is ha észre nem veszed,és ez okoz sok betegséget. az mega másik hogy jaj de szara sorsom jaj sose lesz pénzem az egyfajta elkönyvelés pszichésen hogy csoro vagy és az iylenek pl nem nagyon veszik észre a földön fekvő húszezrest sem mert az agya képletesen mondva eltakarja a szemedet hisz te csoro vagy te nem veheted észre.


oké ez bonyolult meg hihetetlen de csak vegyük alapul mennyivel jobban érzed magad ha pozitiv vagy. majd kicsattansz, ugrálni van kedved,mig ha negativ vagy akkor csak a gondokon jár az agyad ami betegséget is okoz.

2012. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha hiszel benne és érzelmeket is táplálsz a félelem iránt akkor magadhoz fogod vonzani. A vonzás törvénye tény nem pedig kitaláció. Ahogy az egyik hozzászóló is irta tapasztald meg, vagyis már biztos megtapasztaltad csak gondolkodj el rajta, ez mindíg alakítja az életed nem csak néha bukkan fel.
2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!