Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet, hogy ez fehér zaj?

Lehet, hogy ez fehér zaj?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, mert alapból nem hiszek az ilyen dolgokban, de pár napja észrevettem, hogy amikor működésben van a ventillátor, mintha a háttérből, messziről egy gyerek sikítozna és azt kiabálná, hogy "anya". Amint lekapcsolom, megszűnik. Főleg éjszaka idegesítő, amikor erre ijedek föl. Persze lehet, hogy csak ettől a nagy melegtől kattant be az agyam. :-))
2011. aug. 26. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Hm., én tuti nem kapcsolnám be többet. :) De lehet fehér zaj is akár.


Akik hisznek benne, azok azt fogják mondani, h tuti, akik meg nem, kattantnak fognak minősíteni.

2011. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy másik ventillátort.
2011. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem valami szösz szorult a ventillátorba ami megrezgetődik- Hasonló velem is előfordult, kirázott a hideg és halálra rémültem, de kibe kapcsolgattam az alkalmatosságot meg bele kukkantottam és láttam valamit ami meg rezgetődik amikor megy, valami cellux félét. Már régen volt nem emlékszem milyen kütyü volt.


Én hiszek bizonyos dolgokban de nem minden szellem ami hülye hangot ad ki :-)

2011. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az nem fehér zaj ami meghatározott hangforrásból jön és egyértelműen a zajkeltő eszköz bekapcsoltságához kapcsolódik!Az a fehér zaj aminek nem azonosítható pontosan a forrása.A képzelődés meg nem fehér zaj.
2011. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Szeretném tudni hogy mi az hogy fehér zaj?

Köszi.

Bocs kérdező :)

2011. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Én már írtam az aminek nem azonosítható a forrása. Pld a világűrből érkező zaj fehérzaj.
2011. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bix ***** válasza:
100%
az a baj hogy a fehér zaj után az erre érzékenyeknél a barna zaj jön:D
2011. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A világűrből jöhet zaj. Szellemtől soha. Ugyanis nincsenek szellemek. Mellesleg minden zajnak van azonosítható forrása, csak meg kell keresni. Egy tök üres épületben pl. kopogások is hallhatók, sőt néha még felismerhető a ritmus is ha van, azután kiderül,hogy hőtágulás, repedés, vízvezeték, gázok okozzák:-))
2011. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves bix: szerencsére nem vagyok arra érzékeny. :-))
2011. aug. 26. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
A zaj olyan mint a felhők. Mindenkinek a fantáziájára van bízva, hogy mit lát a felhőben, milyen alakja van, vagy hogy mit hall a zajból.
2011. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!