Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért történik szinte mindig...

Miért történik szinte mindig ez? Miért találom meg mindig az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ha valakivel komolyabban levelezek, sokszor beszélgetek neten, gyakran ér csalódás. Hazudik, kamuzik össze-vissza, vagy kiderül, hogy egyáltalán nem érdeklem, csak unatkozott és azért beszélt velem.

Nem értem ezt. Van ez a "vonzás törvénye" hogy akkor vonzol be valamit, ha sokat gondolsz rá, meg olyanokat vonzol akik valamelyest egy hullámhosszon vannak veled. Itt ebben az a bökkenő, hogy egyáltalán nem parázom azon, hogy engem ez most átverhet, ráadásul én sem hazudok.


2011. júl. 12. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne a neten ismerkedj és akkor talán jobb lesz.
2011. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Halló,


nem egy "vonzás törvénye" van (ez buta esotéria), hanem KONKRÈTAN van mindenkinek egy (egyetlen!) párja, mint ahogy Ádámnak is Isten Èvát teremtette, ugyanúgy minden férfinek egy neki megfelelö nöt!


Hogy erre az illetöre hogyan találhatsz rá, azt ebböl a könyvböl megtudhatod. (ez egy igaz történet!)


Az "Isten házasságszerzö" c. könyv a Derek Prince-töl szerencsére megvan magyarul is, bent van az internetben online, meg sem kell venni, el lehet olvasni.


Èletem egyik legfontosabb könyve volt és minden igaz, amit leír benne, én is így találtam meg a páromat (aki hozzám lett vezetve) és aki TÖKÈLTESEN a kiegészítöm!!!

Az ilyen Maga Isten által összehozott kapcsolatok ugyanis hiba nélküliek, TÖKÈLTESEK és örökké tartani fognak, még a túlvilágon is!


Hogy van valahol a világban egy "másik felünk", aki csakis és kizárólag hozzánk illik, nekünk lett teremtve, ezt az ember gyerekként, kamaszként néha sejti, érzi, de aztán elfelejti, mert olyan hihetetlen...


Pedig ez tényleg: IGAZ!!!!!


Itt elolvasható: [link]


Sok sikert!

2011. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem mit ne csináljak, hanem hogy ez mitől lehet...
2011. júl. 13. 12:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul még téríteni is akarnak... :'D
2011. júl. 13. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Mert zavaros helyeken zavaros emberek halásznak.


Azonkívül nem téríteni akartalak, hanem egyszerüen segíteni.


Ha továbbra is zavaros emberekkel akarsz érintkezni, arra jó a "Parapsychológia"-rovat, ami egyértelmüen az ördög területe(!), ezt kell tudni, de akkor a csalódás is elöre be lesz programozva...

2011. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy véletlenül tettem ebbe a témába és már nem tudom megváltoztatni.
2011. júl. 14. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy ki miféle embereket vonz be nem ezo sem pedig valami mágikus izé. A pszichológia (nem a para izé hanem a rendes) régóta több választ is ad erre. Gyakori , hogy az ellenkező nemű szülőre hasonlító embereket választanak be például. Nem feltétlenül külsőre, hanem a személyiségi jegyek tekintetében. Mondjuk kamuzós, csélcsap , játékgépezős apa után véletlenül hasonló pasik jönnek(lehet, hogy épp nem gépezik, hanem kártyázik vagy csak a munkahelyeket váltogatja, felelőtlen) . Vagy agresszív , férias, domináns apa után sok lánynak van olyan párja aki veri. És ígérget, hogy abbahagyja, mert szereti. (Talán tényleg szereti is.)Pedig tudta mindig, hogy az ilyen férfi szar. Mégis vonzódik az erőszakos pasikhoz. Talán egy analitikus segíthetne. A gyerekkorból eredő vonzásokat nehéz kivédeni, mert nem tudatos a választás. Ha az lenne, ki lehetne védeni:-)) Itt hosszú lenne ezt elemezni, de egy pszichológust ha megkérdezel, vagy elmész valami önismereti csoportba segítenek megtalálni a választ. Ezokkal ne foglalkozz, semmi értelme szerintem.
2011. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves olyan ember, aki negatívan áll hozzá és "téríteni" akar :D


Szerintem menj a fenébe, főleg ha nem hiszel az ilyenekben, akkor mi a büdös fenét keresel itt, ebben a fórumban? más, de én se megyek olyan fórumokba okoskodni, amik NEM érdekelnek vagy épp hidegen hagynak, ugyanis nem akarok okostojás lenni...minek? ha más, olyan 2 méteres gyökerek mint TE ezt megteszik?


Szerintem menj Ádámoddal és Éváddal vissza a mesék világába, álmodj szépeket és többet szerintem ne gyere ide.


Üdvözlettel: egy 23 éves ATEISTA nő :D


Kedves kérdező:


A vonzás törvénye valóban létezik, én neten ismertem meg a páromat, de abban az időszakomba voltam már, amikor rengeteget csalódtam, elkeseredésembe kértem az angyalaimat ( angyalmágiával is foglalkozok, elméleti szinten ), hogy NE engedjék, hogy ennyire magányos legyek, de ennyit, semmi konkrétumot, hisz ŐK tudják, mire is van szükséged anélkül, hogy mondanod kellene.

Pár hét múlva ( 4 - 5 ) megismerkedtem egy sráccal, akinek ugyan az volt a problémája az élettel, mint nekem ( nem talált magának egy párt, akivel boldog tud lenni ), s ugyan az elején megbeszéltük, hogy most se ÉN, se Ő nem akar kapcsolatot és csak ismerkedünk, a végén annyira megkedveltük egymást, hogy mégis belementünk a párkapcsolatba ( előtte sokat találkoztunk és rengeteg közös témánk volt, majd megismerkedésünk után 1.5 hónapjára össze is jöttünk ) és azóta mindketten boldogok vagyunk, a távolság pedig nem akadály, hisz bízunk a másikban, mert szeretjük egymást, ennyi.

Aki mást mond a bizalomról, az nem is ismeri.

2011. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!