Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi van? Ezt hogy csinálják?

Shelli kérdése:

Mi van? Ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Biztos valami trükkös dolog....

[link]


2011. ápr. 28. 16:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Bazzeg most ebbe mi olyan nagydolog? Nekem 5-ből 1-szer sikerült van egy véletlenszerű sorsolás a szimbólumok közt a gömbben, és hogyha szerencséjük van, pont azt találja el, amire gondoltál. Kb., mint a Fifá-ba mikor megnyomod, hogy véletlenszerű ellenfélsorsolás akkor éppen a szlovénekre gondolsz, azt azok lesznek véletlen egybeesés az egész. Ha tévedek, javítson ki valaki, mert nem értem mit kell ezen csodálkozni.
2011. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tévedtem, de nem értem, hogy jöhet ki 58, ha szabály szerint csinálod é meg már a végén csak úgy csináltam, akkor csak 9-el osztható jön ki, amin csak a mosolygós jel van. Ez egy trükk, ahogy az egyik válaszoló is már írta kb., mint a bűvészmutatványok. Semmi ezoterikus nincs benne.
2011. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!