Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit gondoltok 2012 - ről?

Mit gondoltok 2012 - ről?

Figyelt kérdés
Szerintetek megfogunk halni? Ha igen, milyen halál vár ránk?
2011. ápr. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Annyi,hogy dimenzió váltás lesz,és sok régi dolog végleg lezárul!
2011. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Dimenziót hogy lehet váltani?
2011. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Ilyen jósnők meg mittudoménkik azt mondják, hogy megváltozik a világ, és megszűnik a pénzorientáltság, amit én már nagyon várok.

Amúgy meg, kizárt, hogy megszűnünk létezni, szerintem még sok ezer évig fogunk vígan élni, aztán lehet, hogy kihalunk, vagy maga a Föld pusztul el.

2011. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
És az vajon feltűnt a jósnőknek, hogy a pénzorientáltság megszűnését csupa olyan dolgon keresztül hirdetik, ami pénzbe került? :)
2011. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Előzőhöz: Minden pénzbekerül.

Szerintem egy olyas valami lesz, hogy az embereknek a töke tele lesz a sok gazemberséggel, és ez együtt fog járni egy olyan, szándékosan kirobbantott háborusorozattlk, ami kicsit összevegyulve láncreakcióvá alakul át sziciológiailag, és végul szm kicsit "lelakjuk" bolygónkat. A lényeg, hogy szerintem valamilyen mértékben alapoktol fogjuk majd ujrarendezni kicsit a világot, ami után egy fellendülés várható, és reméljük, hogy még meg is érjük azt, amikorra ez bekövetkezik. Az új világ, a régi vége... Ezzel együttjár csomo a világban történt gazemberségnek a kiderülése, és egyre inkább lesz jellemző, hogy az emberek nem akarják majd csak ugy lenyelegetni a dolgokat, és nem akarják majd elfogadni, hogy az élet az szar, és kész.

2011. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igenis nagy változásokon megyünk már most is keresztül. Tessék már szétnézni a nagyvilágban, hogy mi történik!
2011. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
az előzők höz annyit hogy 300 év mulva az elsö emberek elhagyják a földet, mert egyre jobban lakhatatlan lesz. [link] <-- itt mindent megtaláltok, ha tudtok angolul akkor meg keresgéljetek oldalaon, ez nem átverés, sokat keresgéltem és össze áll a kép
2011. ápr. 13. 15:21
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom, ez 30 év múlva is teljesen lakhatatlan lesz, nemhogy 300... sőt, én 15-öt is csak szűken adok neki.

Az meg ott nem jézus lesz.

2011. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
ÓÓÓh, b+! Ezt már te sem gondolhatod komolyan... Jézus válaszol blog???? Lehangoló vagy, igazán.
2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik mondjuk. Kéne csinálni online jósdát, ahol jézus válaszolgat a hülyeségekre. Sőt, felfogadok valami spanyult, és akkor Jesus Maria.
2011. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!