Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit gondoltok 2012 - ről?

Mit gondoltok 2012 - ről?

Figyelt kérdés
Szerintetek megfogunk halni? Ha igen, milyen halál vár ránk?
2011. ápr. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
90%
Remélem lesz munkám addigra. :D Ha nem, akkor felőlem jöhet a világvége!
2011. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom 2012-ről hogy már 100000000 ilyen kérdés volt.
2011. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem rengetegen meg fognak halni, de ez minden évben így van. Ez az élet rendje.

És hogy milyen halál vár ránk? Hát elég változó, de sokan halnak meg szívrohamban, rákban, balesetekben...stb.

2011. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

Valahol ezt olvastam:

"a világvége érdeklődés hiányában elmaradt." (és ezt komolyan írták).

Amúgy meg honnan veszitek azt a baromságot, hogy vége lesz a világnak? Az úgynevezett jóslat sem erről szól, hanem egy új világról.

Az, hogy emberek halnak meg, az tény. Kitör a 3. VH, vagy lerohannak az idegenek? Vagy még több helyen lesznek polgárháborúk? Én az utóbbira mennék esküdni, bár a 3. VH sem elképzelhetetlen, ahogyan az eseményeket követem, csak kérdés az, hogy mikor fog kitörni és melyik eseménnyel kapcsán.

Egy biztos: a jelenlegi állapot sehol sem végleges. Ki tudja, hogy mi lesz 100 év múlva, milyen országok lesznek, ha lesznek egyáltalán, stb.

2011. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 BlackSword ***** válasza:
67%

Nem lesz semmiféle világvége, sem semmilyen új világ nem fog elkövetkezni... Az idegenek sem rohannak le, és háború sem lesz... Teljesen felesleges ilyeneken agyalni...

Semmi sem fog változni...

Kicsit már uncsi ez a világvége riogatás... Én már vagy 6-ot tuti túléltem... Most már csak akkor szóljatok, ha bekopogtak hozzátok a klingon rohamosztagok...

2011. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 2012 egy nagyon jó év lesz, legalábbis nekem. Akik a világvégét várják, azoknak nem biztos (ha jön, akkor azért lesz rossz, ha nem, akkor meg csalódni fognak).

Lesz Repülőnap!! Elkezdem a 2. évemet a suliban. Lehet, hogy MSc-re is jelenkezek. Vagy helyette töltök néhány évet külföldön. Vagy teljesen más terveim lesznek, mint most. Bármi megtörténhet.

2011. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
72%

Igazából én 2013-at várom. Remélem a Világvége elmaradása _végre_ meggyőz néhány ezót, hogy butaságokban hisznek.


...na jó, ez lehet, hogy csak ábránd, de hát a remény hal meg utoljára...

2011. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
89%
A tudósok szerint pedig 2013-ban lesz világvége vagy legalábbis valami globális katasztrófa ami meg fogja rengetni az egész világot. 2012 vagy 2013? Az emberek már azt se tudják hogy mikor lesz akkor minek ez nagy hepaj.
2011. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim válasza:
90%
Lehet hogy majd ezt a kérdést népszavazás dönti el Megkérdezik akarunk-e világvégét vagy sem Amúgy nem hiszek benne
2011. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Ninoky válasza:
2012 semmi nem fog történni csk v.meik agybajos kitalálta ha meg az érdekel hogy mien halálunk lesz akko sztem semmien XD Viszont ha te elhiszed ezt az agyament marhaságot akkor beszélhetnél a matektanárommal mer szerinte meg 2 napig vakok leszünk és sejtjeinkre esünk szét.... XD
2011. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!