Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Őrangyalok léteznek?

Őrangyalok léteznek?

Figyelt kérdés

Elég sokat vezetek autót és motort egyaránt.Hobbi szinten sportolok is velük.Az elmúlt 3 évben mióta aktívan űzöm ezeket a dolgokat,elég sok különös dolog történt.

Jó néhányszor meghalhattam volna.Több esetben is a baleset bekövetkezte előtt egy pillanattal elkerültem azt.Többen elismerték már,hogy jól vezetek,de ennyire profi nem vagyok.


Két példát említek a sok közül:

Egyszer autóval,kb 120 km/órás tempóval érkeztem egy kanyarhoz,aminek a közepén volt egy hatalmas bukkanó.A jobb kanyar előtt valamiért határozottan balra rántottam a kormányt,így szépen követte az utat a kocsi.Ha nem tettem volna,akkor a bukkanó egészen biztos,hogy ledobott volna az útról,ekkora tempó mellett még korrigálni sem tudtam volna.Előre persze nem tudhattam,hogy merre fogja megvezetni az autót,még is jó irányba kormányoztam.


Volt egy elég durva esésem is motorral,mások ekkora taknyolás után minimum a kórházban kötnek ki.Én néhány kék folttal,és egy horzsolással a térdemen megúsztam.


Egy két eset elmegy,azt mondom szerencsém volt.De már lassan meg sem tudom számolni ezeket.Kezd különössé és hátborzongatóvá válni a dolog.


Valaki/valami vigyáz rám,létezik ilyen? Vagy talán tényleg csak mázlista vagyok?


2010. dec. 18. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

stresszhelyzetben van hogy nagyon gyorsan gondolkozik az agyad, gyorsan reagálsz, de nem tudatosulnak a dolgok, és csak nézed hogy váó milyen gyorsan reagálsz, meg néha nem is fogod fel mit csinálsz, de "jól csinálod".


ettől függetlenül persze lehet hogy az angyalok vigyáznak rád. Mert valami feladatod van.


Viszont ha sokáig kísérted a szerencsédet, akkor előbb utóbb baj lesz. Örülj neki hogy nem történt eddig semmi baj, fogd fel ezt figyelmeztetésnek, és legyél óvatosabb.

2010. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Persze, hogy léteznek. Sokat köszönhetsz nekik. :)

Légy hálás.

2010. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, a bankok, hotelek stb. bejáratában állnak :)
2010. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Stresszhelyzetben a mellékvese adrenalint termel, mely lényegesen javítja a reflexeket és a reakcióidőt. Ez lehet a sebességtől való félelem is. "A hit nem az emberi agy szülötte. A hit az ami az emberi agyat uralja."
2010. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hidd el léteznek én már csak tudom!

Például az egyik ismerösömet 2x ütötte el a vonat és még él??!!!

2010. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen léteznek mindenkinek kivan rendelve 1 a számára.
2010. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elvileg mindenkinek van egy. Szerintem szép gondolat hinni bennük.

Ha szerinted nem, fogd rá az adrenalinra ,a szerencsére, stb. :D

2010. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az angyalok isten katonái nem holmi tollas gombolyagok a válladon

az őrangyalok létét nem veti el a keresztény egyház de nem is mondja az h mindenkinek van. biztos vannak olyan emberek akik fokozott védelmet kapnak de hidd el őket sem a kanyarokban védik a buckáktól

mindenkire vigyáz/nak valaki/kik mégpedig az isten/ek

ha olvastátok volna kellő képen a bibliát ti is tudnátok, márpedig a bibliából származik az angyal kultusz

2010. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A munkám során elég rossz dologgal találkozom, nem szeretném részletezni...miután elég sok dolgott láttam, már nem hittem semmilyen istenben, angyalban, csak a káoszban és az erőszakban...aztán egyszer valaki megkérdezte,hogy ha ennyi sok rossz van...akkor nem kellene esetleg,hogy létezzen valami jó is? pl.: nekem még nem esett, soha komoly bajom, pedig lőttek már rám, késsel is fenyegettek. Hogy vannak-e angyalok akik vigyáznak ránk? Lehetséges. Hogy csak az üresség van a világban és minden csak megtörténik, vagy nem történik? Lehetséges. Hogy a sors? Lehetséges. Vagy minden csak véletlen? Lehetséges.

Egyszer megkérdezték a dalai lámát: Létezik-e a reinkarnáció? Azt válaszolta: Lehetséges.

Tehát semmi sem biztos a Földön, talán csak,hogy egyszer eljön a halál.

2011. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
léteznek
2012. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!