Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan képzeled el a lelket?

Hogyan képzeled el a lelket?

Figyelt kérdés

A saját tested hasonlatosságában jelenik meg, csak szellemi alakban, avagy csak egy fehér gomolygó füstfelhőként képzeled?


Szerinted hol lakik a lélek az emberi testben? Az egészet befedi, a szívben vagy az agyban gondolod a létét?


Van e a léleknek gondolata, átörökítheti a gondolatait minden másik életébe, ha reinkarnációban hiszünk?


A lélek kinek a teremtménye, kinek a fennhatósága alá tartozik? A léleknek van-e szabad akarata, dönthet-e a sorsa felől?


Köszönöm, hogy leírod a gondolataid.


2010. dec. 11. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az orromban lakott, szóval már biztos kifújtam. Nem képzelem el semmilyennek, de 21 gramm, az tuti.
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én egy emberalaknak képzelem el, ami füstfelhőként gomolyog

olyan mint egy aura

szerintem lehetnek gondolatai, ha hiszel a reinkarnációban, akkor elképzelhető, hogy átörökíti

2010. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az én lelkem a szívemnél van, az tuti. :)

Többet nem tudok róla, de nem is izgat ez a téma.

2010. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

EN vagyok a lelek! En igy erzem, hogy nem a fizikai test vagyok, hanem a LELEK!

En vagyok a testemnek az iranyitoja, tehat nelkulem elettelen lenne.

2010. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Átjárja a testet valami erö.. Így képzelem el, kinézetre nem tudom hogyan kéne :)
2010. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fényképeztek le már szellemeket, emberi alakban, de csak alakban. Amit nem látsz annak nincs alakja, vagyis te nem láthatod. Viszont ha már nem élsz akkor a lelked látni fogja elvileg, azaz más dimenzió, élőben nem láthatod és tilos a kapcsolat felvétel, biblia tiltja. Nincs reikarnáció! az csak mese. A tested, a lelked egy:) akkor gondolkozz el ezen. Sőt, látnak is téged, tudják mit csinálsz, de tényleg. Nem szabad ezen a viccelődni! aki tud az nevesen egyedül:) én nem fogok.
2010. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most nem tudom h a szellem a lélek? Mert én láttam már egy éjjel, mellettem állt egy magas fekete alak , majd mellkason ütött .És ez nem vicc!Vagy ez a gonosz volt.Igaz előttem vagy 2 nappal csináltam egy szeánszot, Egy akasztott embert idéztem meg. ......
2010. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a lélek a test és szellem egysége.

így bármilyen alakot ölthet, mert test járul az ember szelleméhez, hogy tapasztalhasson. a szellemnek nincsen alakja, fizikai formája, tulajdonsága önmagában. és a mérvadó az embernél a szelleme. mivel az isteni.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lélek úgy néz ki ahogy az ember. teljes egészében. minden ember más így minden lélek is. a lélek őriz mindent. gondolat cselekvés életfelfogás. ugyan olyan mint az ember. amúgy az én szememben a lélek a test halála után kiszabadul és szellemként a földön marad.
2010. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lewad válasza:
Szerintem olyan mint a halvány lila gőz.
2010. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!