Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan zárjak tükörbe egy lelket?

Hogyan zárjak tükörbe egy lelket?

Figyelt kérdés
Ha gyakorlatban nem is lehetséges, mert mágia nem létezik, csak a szkeptikusok kedvéért, akkor elméletben hogyan működne a dolog? A kliensnek meg kell halnia? A tükör összetörése után mi történne vele?
2011. jan. 21. 16:35
 1/8 Bretso ***** válasza:
A tükörből szedj ki egy szilánkot, vágd el vele a célpontod torkát és voilá tükörbe is zártad a lelkét.
2011. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkább pihenj egyet, ne tükrüket törögess. Még megvágod magad.
2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 petya14 válasza:
ne haragudj hogy le kell hangoljalak de ilyen nem létezik :) de ha hiszel benne akkor nem szólok bele
2011. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak eljátszottam a gondolattal. :) De ha eltöröm a tükröt, már nem lesz szép.
2011. jan. 21. 20:15
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
63%
Nagy tévedés azt hinni, hogy egy hagyományos tükör erre alkalmas.Ehhez egy ősi módszerrel, mágusok által elkészített tükör kell, itt a földön alig fellelhető anyagokból.A lelőhelyeket Lilit ősanya őrzői védik, ( mágiával ).Az alkotó anyagok többsége nem földi eredetű.Egy ilyen tükörrel tették ártalmatlanná Medúzát is( Perszeusz tükrös pajzsa )Természetesen ez, ebben a formában, csak mese.:D És jobb, ha azt hiszitek, hogy amit írtam, az is.
2011. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a lelket elválasztod a testtől, akkor tulajdonképpen nem igazán van, ami irányítsa, tehát minimum az agyhalál. Elméletben. Még elméletben se csinálnék ilyet, jó biztos nem sülne ki belőle, nem hiába alapoztak erre horror filmet (Tükrök).
2011. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb testetlen lélekkel. Pecsét vagy rúna kell hozzá, és némi rituálé is jól jöhet.

A tükör összetörésével a jel megtörésével kiszabadul.

2011. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ez csak akkor lehetséges, ha az illető tükör előtt hal meg.
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!