Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez meg mi? Szerintetek?...

Ez meg mi? Szerintetek? (képmelléklettel)

Figyelt kérdés

Csak ugy fényképezgettem

...majd mprobaltam arnyekolni stb. a kepet. De csak az arnyekolasig jutottam(amit a kepen is lathattok), mert eszrevettem ezt az...izet...a sima kepen csak nagyon halvanyan latszik, ezert linkeltem be igy.

Ti mit gondoltok? Amugy nem hiszek a szellemekben...


[link]


2010. nov. 20. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit kell itt nézni? Mi a fura?
2010. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:)) Az árnyék a falon...
2010. nov. 20. 20:07
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát az pont az aminek mondod. Árnyék a falon. :) Tudod ez természetes dolog. De fotózzál többet, hátha sikerült lekapni Elvis, Jézus, vagy Szűz Mária alakját.
2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Zámbó Jimmyre gondoltam...olyan hosszúkás...Na, de most komolyan...
2010. nov. 20. 20:17
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy az nem árnyék, mert semmi arnyek nem volt azon a helyen(mármint a falon)
2010. nov. 20. 21:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha arnyek nem lehet, akkor fura. De amugy olyan mintha az egesz kep kicsit mosodottabb lenne. Nem tul jo minösegü a kep. Mondjuk erdekes, hogy tenyleg emberi formaja van.
2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) azért mosódott, mert próbáltam homályosítani a ..."felismerhető részét" vagyis a szekrényt.
2010. nov. 21. 19:17
 8/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, mi az ott a falon... Egy ügyes kezű photoshop-guru műve.
2010. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat mellétrafáltál, ugyanis nem sikerült letöltenem a photoshoppot...meg soha nem is dolgoztam vele. Es mint tudjuk, a Picassa nem képes ilyenre.Ja, es a barátaimat sem kertem meg. Sot, nem is a netrol töltöttem. Egyedüli dolog, amit módosítottam rajta: árnyékoltam, hogy jobban kivehető legyen mindenki szamara az izé vonala, valamint elhomályosítottam a szekrényt.
2010. nov. 22. 18:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Az ott egy árnyék a falon. Azért nem lásztik rendes körülmények között,(machináláns élkül) mert olyan minimális árnyalatnyi eltérés van az árnyékos és a nem árnyékos rész között, hogy csak a kontrasztok eltolásával látszik. Ehhez nem kell, hogy valami legyen ott, ami árnyékot vet, mert a fal egyenletlensége adja az árnyékot. (bocs a szóismétlésért). És nem, a falad nem tökéléetesen egyenletes, ilyen apró kidudorodások lehetnek rajta.

Amúgy, ha a szekrényt el tudod homályosítani, egy mezei paint-el rá tudod rajzonli a foltokat. De mondom, árnyék lesz az. Láttam már szellemet fotón, ez nem az.

2010. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!