Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi van velem mostanában,eddig...

Mi van velem mostanában,eddig nem volt semmi de ez azért már egyre komolyabb.Mi van velem?

Figyelt kérdés

Mostanában csak úgy random néha látok egy árnyékot elsuhanni a szemem sarkában.Nem tudom már egy 10 szer biztos.Meg karcolás van a szekrényen.Nem tudom mi ez egyedül élek nem volt megkarcolva másnap mikor észre vettem megvolt.Fogalmam sincs mi ez mert én nem nyúltam hozzá más meg nem lehetett.Meg szoktam hallani random hangokat?

Javasolt a pszichológus?


aug. 17. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Javaslott
Nem kell
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Inkább pszichiáter.
aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Sózd be a ház sarkait, minden szoba sarkát, konyha sarok, fürdő, szóval minden egyes helyiség minden sarkába dobj egy csipet sót, és a tükrökre is dobj.

Valamint a fürdő vizedbe tegyél 3 csipet sót fürdés előtt 3 napig csak, kihagyás nélkül, ne feledkezz el róla.

Meglátjuk fogod-e még látni ezt az árnyat pár nappal utána és jelentkeznek-e új karcolások.

aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Kínából (is) tudsz rendelni kamerákat, belinkeled ide a felvételeket.

Nem röhög!

De én azt hallottam, hogy aki túl gyakran ír kitalált kérdéseket a Gyakori Kérdések felületére, azt nem vállalják már a pszichiáterek sem.

aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# nekem ez az első?
aug. 17. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
..
aug. 17. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd el kérdező, Szervizmérnök Úrnak szokása az Ezo kategóriában egy ideje végig menni és valami ilyet beröffenteni.

Már szerintem hobbija X-eket szerezni.

aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
ezek mindig elsősorban orvosi szempontból vizsgálandó dolgok. Ha a szemed sarkában nem látsz jól, akkor dokival nézesd meg. A karcolások szerintem különálló dolgok.
aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a szemed sarkában látsz árnyakat, az lehet üvegtesti homály. (Sok embernek van).
szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!